KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 Private dinner for the Queen

 :: Belváros :: Éttermek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rena Stone


Rena Stone

resister

▲▼ Születési idő :

1988. Nov. 11.

▲▼ Kor :

35

▲▼ Párkapcsolat :

♥ én, én, én... ♦

▲▼ Tartózkodási hely :

♥ Phoenix ♦

▲▼ Hobbi :

♥ akad egy pár ♦


Private dinner for the Queen  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Private dinner for the Queen    Private dinner for the Queen  EmptyPént. Jan. 27, 2017 3:10 pm



Joker &Harley
Az őrültek a legboldogabbak, megszabadulnak önmaguktól és a környezet szabta törvényektől.





A városban sétáltam. Házról házra jártam, ha épp úgy tetszett. Még a zsarukat is kihívták hozzám a szomszédok, de akkor már késő volt. A fiatal párocska már feladta. A kék kabátosok épp idejében érkeztek egy kis mókához. Miután az ő seggüket is kiporoltam, a friss zsákmányommal – ékszerek, csillogó dísztárgyak és némi pénz – egyenes út vezetett tovább. Még csöpögött a vér a baseball ütőről, amikor megláttam egy kirakatot. Megálltam és rátenyereltem az üvegre. Nekinyomtam a homlokom és végignéztem a polcokon csücsülő tárgyakon. Csillogó szemekkel nyugtáztam magamban; be kell menjek oda.
Egy kis csengő jelezte érkezésemet. Megfordítottam az ajtón lógó táblát: zárva. Nem láttam sehol a boltost, csupán egy rakat gyerek vihorászását az emeletről, meg valami utálatos nőszemély parancsoló hangát. A pult előtt állva egyre furcsább arckifejezéseket öltöttem magamra, miközben szemeim a recsegő mennyezetet pásztázták.
- Jó napot! – olyan hirtelen jelent meg mögöttem, hogy ugrottam egyet ijedtemben. Felé fordultam, mire a férfi szemei kerekre tágultak, mint valami gülü szemű nyálkás varangynak. Tudtam, hogy felismert és nem mer megszólalni. Lassan lépett hátrébb, csakhogy a „kedves” feleség megjelent a lépcsőn. Elakadt a hangja, amikor gonoszul rámosolyogtam…
- Gyerekeeek! Hol bujkáltok? – lépek végig a vér áztatta emeleti folyosón – Hahóó! – keresem a rosszaságokat, akikről időközben kiderült, hogy hármas ikrek – Gyertek elő! Nem bánt a néni! – folytattam a keresésük egy aprócska hazugsággal, míg meg nem csapta fülem egy ismerős hang. Megtorpanva tudatosult bennem, ez az ajtón lévő aprócska csengő volt. Ki nem érti meg, hogy zárva?!
- Hé! Nem tudsz olvasni? Az van kiírva, hogy zárva! – haladtam le a lépcsőfokokon egyre ingerültebb hangon – Levél? Nekem? – itt vált egyre gyanúsabbá a helyzet. Mégis ki a fene akarna nekem üzengetni? És, ki ez a szarkupac, aki csak úgy megzavar móka közben? Neeem, ezt rajta verem le!
Az egész bolt, valamint a felette lévő lakás úszott a vérben és az egyiknél csúnyább holttestektől, akik, mind-mind szenvedtek mielőtt szétvertem volna a fejüket vagy épp más csontjukat törtem volna. Olyan… muris volt az egész. Ferde képek, eltört vázák, vér, vér mindenütt és egy-két emberi belsőség. Elégedetten álltam a fürdőszobában, mintha valami igazi mesterművet néznék és erre büszke vagyok. Tulajdonképpen, ez volt a helyzet. A postást játszó alak teste feküdt itt, a mosdókagyló alatt. Nem tett neki jót a hypo ivászat. De, tehetek én róla, hogy olyan szomjas lett a nagy játék közben? Én csak megitattam.
Kezembe vettem a levelet. Gyanakvóan méregettem a külsejét. Nyisd ki! Nem vagyok benn biztos, hogy saját kíváncsiságom vagy a hangok szólaltak-e meg, csupán annyit tudok, megtettem. Érdeklődőn olvastam a sorokat, majd magamhoz szorítva néztem fel a lámpára. Vajon elmenjek? Ki írhatta? Végül, mély levegőt vettem és megnyugodtam. A hangok is biztattak, hogy öltözzek át, hát megtettem. Engedtem magamnak fürdővizet, hogy lemossam a korábbi izzadtságot és nevetést, majd kicsinosítottam magam. Kiengedett szőke hajam most is felemás színben pompázott, ahogy annak kellett. Felvettem egy fekete-arany rucit, gondolom nem kell részleteznem a kivágott hátat, a mély dekoltázst és a többit. Felvettem a hozzápasszoló cipőt, nyakláncot és kiigazítottam a sminkemet. A végén elégedetten nyugtáztam, tetszem magamnak. A kérdés csupán az maradt, hogy ennek a rejtélyes valakinek milyen ízlése van. Mivel, lehet ez akár egy csapda is. Épp ezért gyömöszöltem bele a táskámba a pisztolyomat. Túl feltűnő lenne a kalapácsot vinni. A többi cuccom bedobtam az egyik sarokba, két szekrény közé, hogy később visszajöhessek érte. Ideje volt elindulni a titokzatos meghívásra.

Mielőtt beléptem volna az ajtón, még megnéztem magam az egyik kocsi üvegében. Magamra kacsintottam egy mosoly keretében, majd sarkon fordultam és… benn vagyok. Tekintetemmel nem győztem körbe pislantani, a végére érve csak ennyit mondtam, hangosan:
- Jézusom! Haláli ez a nap! – tetszett a látvány, ám csak ekkor tudatosult bennem miféle szerzet is küldhette ezt a meghívót, ami szintén a táskámban lapult. Ott ült a terített asztalnál.

♥ note ♦ You don't own me ♥ 615 ♦ ©

Vissza az elejére Go down
Jonah Boyd


Jonah Boyd

patient

▲▼ Párkapcsolat :

Sry... what?

▲▼ Tartózkodási hely :

Csak ott, ahol nem szeretnéd

▲▼ Hobbi :

What's this mysterious ticking noise?


Private dinner for the Queen  Empty
TémanyitásTárgy: Private dinner for the Queen    Private dinner for the Queen  EmptyPént. Jan. 27, 2017 8:38 am




Rena




Rózsaszín és kék kis vattacukor felhő. Oly ártatlan, oly puha, az ember az ujja köré csavarhatná. HAhaHA. Vágyom az édes illatát, melyről már most oly sok pletyka kering, hisz az ember ha valami érdekeset lát akkor azonnal csacsog és fecseg. Királynő érkezett Phoenixbe, aki nem ismeri a kinti világ csúfságát, csak mókázik, csak játszadozik és már most uralkodó lehet.
Csak én tudom HAhaHA hogy miféle szerzet, aki Harley Quinn néven mutatkozik be, csak én tudom HAhaHa hogy honnan szabadult rá a világra. Egy hang suttog, sőt ércesen receg, mintha figyelmeztetni akarna, mintha félteni akarna, hogy a lány bizony egy Walsh szörnyeteg. Szörny? Ugyan. Meg nem értett, megkínzott, meggyötört lélek, aki más bőrében talált vígaszt és megértést, sőt megkockáztatom tökéletességet.
Kiváncsi vagyok ohHOho de még mennyire, hogy a pletyka igaz vagy csupán egy imposztor vágyik királynői szerepre. A mókázás világa azonban kegyetlenségre épül, hiszen mégis mi lehetne viccesebb annál, hogy valakinek kifröccsen az agyveleje.
Én veszett kutyaként telepedtem Phoenix alvilági köreire, míg ő ki hiába feltűnő jelenség gyakran tűnik el a porondról. Mi lehet? Ki het? Talán bosszút forral, talán nem. Túl sok a kérdés, túl nagy a kiváncsiság és én ezt nem tűrhetem.

Érte küldettem. Szép fehér borítékot, cifra betűkkel. Vacsorázni invitáltam, hogy megismerhessem. Így megy ez nem igaz? A férfi keresi a nőt, hogy eldönthessék van-e olyan szakasz az életükben, ahol szükségük lehet egymásra. HAhaHA. Megkapta. És tudom, hogy megkapta, mert akit küldtem a boritékkal nem tért vissza... ohohohoo nem jött már vissza az én hűséges kis szolgám, de legyen megkaphatta ajándéknak, hogy lássa mily nagylelkű vagyok.
Kiüríttettem egy éttermet, elraboltattam a legjobb séfet, virágot hozattam, zenét, fényeket és sötétséget. Talán a pokol démonai sem kaptak olyan terítéket, mint amivel én készülök. HAhaHA. Kiváncsi vagyok megjelenik-e, bár bevallom csalódnék ha nem, hiszen olyan sokat készültem a kis vattacukor érkezésére, hogy személyes sértésként élném meg, ha távol maradna.
Még egy szabót is hozattam, hogy megfelelően fogadhassam rajongásom eddig ismeretlen megtestesülését.
A szín kész... már csak a művésznő hiányzik a színpadról, de mélyen legbelül reménykedem egy drámai belépőben, hiszen nem szeretném, ha csalódást okozna nekem. Olyan felemelő érzés lenne, ha egyszer az életben, valami tényleg olyan brutálisan tökéletes lenne akár a képzeletemben.
Elfoglalom a helyemet az asztalnál és türelmesen várok, hiszen a meghívóban jelzett időpont csupán most fog eljönni. Olyan izgatott vagyok. HAhaHA.


Vissza az elejére Go down
 

Private dinner for the Queen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ł Dinner - S a vacsorám te vagy..
» Queen of screaming

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Belváros :: Éttermek-