KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 ł Dinner - S a vacsorám te vagy..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég


Anonymous

Vendég


ł Dinner - S a vacsorám te vagy.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ł Dinner - S a vacsorám te vagy..   ł Dinner - S a vacsorám te vagy.. EmptyPént. Okt. 31, 2014 12:21 am

Elfogadva, üdvözlünk itt


Hello Dinner!  dance

Elsősorban engedd meg, hogy gratuláljak neked az ötlethez, gyakorlatilag ezt a tálalást, azt hiszem még maga Gordon Ramsay is megirigyelné. Very Happy Nem, természetesen csak humorizálok, szeretnék az ötlethez gratulálni, mellyel az oldalunkat színesíted, azt hiszem nem igazén jutott még eszébe senkinek sem macskaként téblábolni köreinkben, szóval az egyedi ötleted mindenképpen figyelemreméltó és eredeti. Azt is el kell mondanom, hogy ebből kifolyólag nagyon örülök, hogy engem ért a megtiszteltetés, hogy elfogadjalak és ezáltal kicsit közelebb is kerülhettem a történetedhez, amit nagyon szerettem, bár annyira sok minden nem derült ki belőle, viszont az a titokzatosság, ami körbelengi, az nagyon tetszik nekem. Kíváncsi volnék az előéletedre, hogy milyen ember voltál annak idején, amikor még Lucifer nem művelte ezt veled és egyáltalán, hogyan éltél, mit csináltál, milyen emberek vettek téged körbe, mik voltak a kiemelkedő pillanataid, vagy hogy adott helyzetekben hogyan viselkedtél vagy épp cselekedtél. Illetve ott maradt nyitva a legfontosabb kérdés is, hogy mivel sikerült ennyire felbőszítened Lucifer barátunkat, amiért ő úgy döntött, hogy ha már így viselkedtél, akkor ő ilyen módon állna bosszút, tulajdonképpen ezzel megváltoztatva az egész életed és feltételezem jellemed is, hiszen gyanítom ezen események előtt, azért nem voltál feltétlenül ilyen, de javíts ki, ha esetleg tévednék. A jellemedet tekintve azt hiszem furcsa kettősség mutatkozik benne, ami valahol egyfajta álarcnak is tekinthető azt gondolom, de bizonyára erre is jó okod van, mint ahogy arra is, hogy kiválaszd azon személyek sorát, akiket meg akarsz ölni vagy éppen mégsem. A képességeidet tekintve azt hiszem a legtöbb embernek félnie kellene tőled, hiszen te nem éppen az a cirmos cica vagy, akinek első ránézésre tűnsz, azonban még mindig kíváncsi lennék egy dologra veled kapcsolatban. Ez pedig az, hogy miért csinálod? Mindenkinek vannak céljai, mindenkinek van egy kitűzött és elérhető álma, néha több is, amit meg szeretne valósítani, erre pedig esetedben roppant mód kíváncsi vagyok, hogy mik az indokaid, okaid erre az egész fene nagy vérengzésre. Persze nyilvánvaló, hogy a túlélést, mint opciót nem húzhatjuk ki az egyenletből, de azért azt hiszem számodra nem egészen ennyiről szól csupán a történet, ezért pedig nagyon remélem, hogy a későbbiekben erről majd komolyan képet is kaphatunk. Rólam köztudott, hogy nagyon szeretem a macskákat, de amelyik karmol azt bizony meg kell szelídíteni és biztos vagyok benne, hogy lesz majd köztünk olyan, akinek ez sikerül, ki tudja talán pont én leszek ez a személy. És még mielőtt megterítenéd az asztalt és előszednéd az ezüst készletet, csak előre jelezném, hogy a tollak határozottan nem tesznek jót a gyomornak. Very Happy Másfelől, tudod, hogy imádlak téged, azt is, ahogy írsz, azt is ahogy egy karaktert megragadsz és továbbviszel, az események sorozatán engeded kibontakozni, szóval már csak ezért sem ehetsz meg. Azt hiszem, hogy mindent, amit szerettem volna azt elmondtam, szóval köszönöm ezt az elképesztő lapot, igazán remek volt, csak dicsérni tudom! Nincs más hátra, mint hogy foglalózni szaladj, aztán irány a játéktér és a képeket se felejtsd el! Köszönöm és gratulálok! Ó és még valami, a saját érdekedben kerüld a kutyákat! Wink


Vissza az elejére Go down
Vendég


Anonymous

Vendég


ł Dinner - S a vacsorám te vagy.. Empty
TémanyitásTárgy: ł Dinner - S a vacsorám te vagy..   ł Dinner - S a vacsorám te vagy.. EmptyCsüt. Okt. 30, 2014 11:05 pm

Dinner

▲▼ Amikor már azt hiszed ennél rosszabb nem lehet, akkor rá kell döbbened, hogy lehet.. ▲▼


legapróbb titkaim


Név: Dinner.
Becenév: Ne becézgess, mert karmolok.
Születési hely és idő: 500 környékén valahol, de Lucifer halhatatlan PokolMacskát csinált belőlem..
Play by: Macska, vagy nem látsz?!
Csoport: PokolMacska
Érdeklődési kör: Bolhászkodni, megenni az embereket, hmm.. soroljam még?
Kapcsolat a családdal: Már mindenkim meghalt régen..
Ez vagyok én: Lehettek az életed legaranyosabb jelensége, ha szeretnéd, de lehettek maga a rémálmod is egyaránt. Egyszer aranyos vagyok, míg máskor kegyetlenül gonosz. Főfogásaim az emberek, de bármi mást is megeszek.. kezdve a sort az angyalokon túl a démonokig. Cuki vagyok, nem? Nézz rám! Lehettek vérengző fenevad, vagy lehettek egy aranyos macska.. Lehettek háziállat, ki szerethető, vagy lehetsz a vacsorám, ki megehető.. Kinézetem? Szőrös vagyok, egy sötét szőrzetű nagymacska maga. Mosolyom fura lehet, de hát semmi sem tökéletes, így pedig én se vagyok az. A legnagyobb cicuska vagyok, kit életed alatt láthattál, szóval vigyázz, mert karmolok, azokkal az oltári nagy karmaimmal. S hát lassan Halloween, minek is öltözzek be? Jah, magamnak, hát persze! Jellem? Ha cuki vagyok, akkor imádnivalónak adom magam. Kedveskedek, tanácsokat osztok, segíttek. Ha épp felidegesítesz, akkor ne kívánj látni, haver, sőt mit látni? Már megeszlek! Kíváncsi vagy még valamire? Nos nem hiszem.. haladjunk tova tehát, barátom.


életem apró darabjai


Hol kezdjem? Nos 500 környékén születtem meg valamikor embernek. Az életem szörnyű volt, s amikor belefutottam a drága Luciferbe még rosszabb lett, ahogy belekötöttem szórakozásként ezzé tett. Hát nem kegyetlen? Sokat jártam a Földön, a Mennyben, s a Pokolban egyaránt, hisz tudniillik mindenhova bejárásom van. Vannak barátaim is, azt hiszem. Az idő telése alatt sok mindent megtanultam; az életet magát, az érzelmek miérjét, s hát mondhatni bölcs macska lettem ezen tény által, mégsem vagyok tökéletes, s ha viccet űznek belőlem, akkor durvává válok teljesen.. kegyetlen leszek egyszóval élve. Mély levegőt vehetsz nyugodtan, hisz nem kell ennyire remegni tőlem.. szeretem én az embereket; enni is, meg segíteni is.. Főfogásom a vacsora, s mily érdekes, hogy a nevem jelentése ezt takarja, nem? Na ne nevess, kérlek rajtam, mert átmegyek azon a monitoron, és megeszlek, s akkor én majd partizom, azaz bulisan szórakozom rajtad, te pedig nem, hisz halottan semmit sem tehetsz már, bár a szám belsejébe kellemes nyál fogadott, de naaa.. Részvétes temetés maga pedig a gyomrom! Újabb mély levegő, s hát mivel szolgálhattok még neked? Szeretem az ismereteket, a tudást, s hát így lettem bölcs, aztán szoktam olvasgatni, s bárhol megtudok jelenni, csak gondolnom kell az adott helyszínre. Utálom Lucifert, mert ezzé tett, s ezáltal Halhatatlannak alkotott meg, de már kezdek hozzá szokni egyre jobban ezen tudathoz. Járásom lehet lassú, s lehet akár gyors, mint a vámpíroknak. Reflexeim kiválóak, érzékszerveim szintén, tudok repülni szárnyak nélkül persze, aztán eltudom tüntetni magam; lehettek láthatatlan egyszóval, de testem egyes darabjaimmal is megtehettem ezt. Aztán a nevem Dinner, ily módon nevezett el a gazdám Luciusz.. így gúnyolom őt amúgy, míg engem meg Pokol Macskának emlegetnek, de nem is értem, hogy miért.. Jó, mi? Mondom nem nevet! S akkor hát ennyi lennék én, és a történetem..



A hozzászólást Dinner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 31, 2014 10:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 

ł Dinner - S a vacsorám te vagy..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Private dinner for the Queen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Törölt karakterlapok-