KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 first time together

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kale Dempsey


Kale Dempsey

patient

▲▼ Születési idő :

1997. Jan. 05.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

a love like war ❞

▲▼ Tartózkodási hely :

walsh tower ❞


first time together Empty
TémanyitásTárgy: Re: first time together   first time together EmptyHétf. Feb. 20, 2017 4:29 pm




promise & kale ;;
•• right now could last forever just as long as i'm with you

Furcsa érzések kerítettek hatalmukba, ahogy vissza kellett gondolnom a toronyban eltöltött időszakra. A gyomrom görcsbe rándult, de mégsem teljesen azon a szorongató, nyomasztó módon, amitől az ember minél hamarabb szabadulni akarna, hanem inkább a kellemes formában. Tudom, ez ostobaságnak hangzik, hiszen nagyjából mindenki tudja, miféle helyről van szó, ahogy azt is, hogy nem sokan jutottak ki onnét élve. Mégis, ha csak arra gondoltam, hogy a borzalmas körülmények ellenére sikerült megismernem egy nagyszerű lányt, nem tudtam rá úgy gondolni, mint életem egyik legrosszabb szakaszára. Ezt próbáltam szavakba önteni akkor is, hogy Promise megértse, mire gondolok, s hogy számomra ez nem olyan borzalmas, mint ahogy ő elképzeli a történteket – legalábbis az arcáról csak azt tudtam leolvasni, hogy még belegondolni is rossz számára ebbe a helyzetbe.
Aztán a beszélgetés – hála nekem – egy rosszabb irányt vett, és a kijelentése hallatán először azt sem tudtam, mit kellene mondanom. Védekezően emeltem mellkas magasságba a kezeim, mielőtt még robbanna az a bizonyos bomba, aminek úgy tűnt, a kanócát akaratlanul és tudatlanul is sikerült meggyújtanom. Ügyes vagy, Kale. Ezt is sikerült elrontanod… – szólalt meg egy hang a fejemben, mire csak fújtattam kicsit, ahogy hallgattam, hogyan folytatja a lány, amit mondani akar. Csak fél szemmel mertem ránézni kissé félve, mert nem tudtam, mi lesz ennek a vége, de úgy tűnt, a haragja nem tartott sokáig.
- Nem is rólad van szó. Nem is ismerted őt – mentegettem Promise-t saját maga helyett, mintha csak a saját elszólásomat próbálnám kijavítani, hogy elhárítsak róla minden felelősséget, ami külső szemmel talán kissé átlátszó lehetett volna, s talán tényleg elfogult voltam, de így is gondoltam. Promise-nak nem volt semmi köze Moonhoz, legalábbis a történetek alapján, amiket mesélt. Nem igazán értettem, miért vette magára. Evan volt az, aki egy szemét húzással hagyta maga mögött annak ellenére, ami kettejük közt volt. – Talán előbb is gondolkozhatott volna – jegyeztem meg még zárásként, nem akartam jobban belemenni ebbe, elvégre nem rám tartozott, és annyira Promise-ra sem.
Hiába bolyongtunk már egy ideje a gyárban, még mindig nem találtunk semmit, ami bármiben is a hasznunkra lenne. Legszívesebben már csak leültem volna valahova, hogy a céltalan keresgélés helyett kicsit kipihenhessem a szökésünket és azt a hosszú utat, amit egészen ideáig meg kellett tennünk. Kimerült voltam és fáradt. De bárhogy is szerettem volna, ezt nem engedhettem meg magamnak, hiszen hiába hagytuk el az intézet falait, még messze sincs vége annak, amibe belekezdtünk azzal, hogy meglógtunk az elmegyógyintézetből. Addig nem nyugszom, ameddig a lehető legmesszebb nem kerülök az intézménytől.
Gondolataimat már csak Promise szavai tudták más irányba terelni, bár kissé féltem a válaszától, hiszen nem volt a legokosabb döntés ilyesmibe belekérdezni ismeretlenül, azt hiszem. Vagy ki tudja. Van erre egyáltalán valami illemszabály?
Lassan bólogatni kezdtem, jelezve, hogy felfogtam, amit mond és magamra erőltettem egy kisebb mosolyt, mintha ez teljesen rendben lenne részemről, s talán kicsit még örülnék is neki. Aztán halkan sóhajtottam egyet, ahogy rám és Moonra terelődött a szó. Igazából fogalmam sem volt, mi van kettőnk között. Ígérgettünk egymásnak ezt-azt, tudom, hogy fontosabb nekem, mint lennie kellene, és még mindig egy csodálatos lánynak tartom. De az talán túlzás, hogy ez szerelem. Erre pedig akkor jöttem rá igazából, hogy kijutottunk a diliházból, mivel ott volt ő is és Promise is. Mindig is volt valami a lányban, amit különlegesnek tartottam, valami, ami miatt úgy éreztem kell nekem, s azt hiszem, ez hiányzik Moonból. De magam sem tudom, mi ez az egész. Talán idővel majd sikerül kitalálnom, addig pedig csak sodródok az árral, azt hiszem.
- Fontos, igen. De magam sem tudom, ez mit jelent pontosan – magamra erőltettem egy kisebb mosolyt zavarodottságom közepette. – Igazából nem tudom, mit kellene éreznem. Nekem új ez az egész – hagyta el ajkaimat végül egy apró vallomásként ez, és szerettem volna, ha ennél jobban nem is megyünk bele.
Szerencsére pont jókor vettem észre egy félig nyitva hagyott ajtót, ahol tökéletes rálátásom nyílt pár asztalra és székre. Elsőre úgy tűnt, mintha valamiféle étkező lenne, így felcsillantak a szemeim és lelkesen mutattam az ajtó irányába. – Nézd! – Szólaltam meg közben, hogy felhívjam a lány figyelmét arra, amit mondani akarok, de meg sem vártam a válaszát, csak elindultam a helyiséghez.
Ahogy belöktem az ajtót, már be is léptem, hogy közelebbről is szemügyre vehessem a bútorokat, és hamar beigazolódott az elméletem, a helyet illetően. Már csak abban reménykedtem, hogy találunk valami ehetőt, vagy ihatót is. A szekrények és hűtők felé vettem az irányt, hogy végignézhessem mindegyiket.
- Pedig már komolyan kezdtem feladni a reményt, hogy találunk valamit – mondtam inkább magamnak, de azért hangosan, hogy ő is hallja.




739 szó •• daydream away •• béna lett, de azért szeri lovee •• ©
Vissza az elejére Go down
Promise Cipriano


Promise Cipriano

patient

▲▼ Születési idő :

1996. Jun. 20.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

❝IDK❞

▲▼ Tartózkodási hely :

❝UNKNOWN❞

▲▼ Hobbi :

❝ESCAPING❞


first time together Empty
TémanyitásTárgy: Re: first time together   first time together EmptyHétf. Feb. 13, 2017 10:25 am

Kale && Promise
I don't trust easily, so when i tell you "I trust you" don't make me regret it.
Olyan érzésem volt, mintha egy furcsa bizalmi játékot űztünk volna. Ez most így persze furán hangzik, de teljesen pozitív véleményen voltam róla. Örültem neki, hogy a csapat kettévált, annak ellenére, hogy kicsit kényelmetlenül éreztem magam egy majdhogynem idegen "gondjaira bízva", mindazon által, Kale szimpatikus volt a számomra, szívesebben tartottam vele, mint Moonnal. Persze egész biztos voltam benne, hogy ez egyáltalán nem volt Evan ínyére, ha nem ragaszkodtam volna hozzá, egész biztos, hogy nem hagyta volna, hogy egyedül maradjak ezzel a sráccal. Kész szerencse, hogy ennyire hajthatatlan természetű voltam, hiszen így most alkalmam nyílt jobban megismerni Kalet. Szerettem volna megismerni, nem csak azért, mert együtt menekültünk és kénytelenek voltunk összetartani, hanem azért, mert ha már így alakultak a dolgok, tényleg kíváncsi voltam rá.
Azt hiszem, hogy rosszul adtam hangot ennek a kíváncsiságnak, mert roppant mód kínosra sikerült a dolog, és iszonyatosan zavarban éreztem magam a rossz megfogalmazásom miatt. Annyira, hogy még az arcomat is kezeimbe temettem, annak reményében, hátha így elbújhatok az érzés elől. De ez nem vált be.
Az egyetlen, ami egy kicsit oldotta zavartságomat, az Kale mosolya volt, amit átkukucskálva az ujjaim közötti réseken, remekül láttam.
Hitetlenkedve pislogtam rá, mégis mosolyra görbült a szám, azzal párhuzamban, hogy leeresztettem kezeimet szavai hallatára.
Megkönnyebbültem, amiért ő ilyen lazán fogadta a zagyvaságaimat, féltem tőle, hogy rosszul jöhet ki, amit mondtam, de hála neki, úgy éreztem, kezdek feloldódni.
Csendben, hallgattam, figyeltem minden egyes szavára. Úgy, ittam magamba mindent, amit mondott, mintha olthatatlan szomjamat egyedül ő csillapíthatta volna.
Tekintetemmel őt fürkésztem és csak fél szemmel figyeltem arra, hogy merre megyek, vagy épp minek mehettem volna neki.
Meg sem próbáltam elképzelni, hogy min mehettek keresztül odafent a toronyban, mert pontosan tudtam, hogy mi folyik ott. Iszonyatos, szörnyű dolgok. A fejemben lévő hangok keserves, szenvedő hangjai még most is a fülemben hallottam, ha csak rágondoltam, milyen volt ott fent lenni.
Talán az arcomra is kiülhetett az elborzadás egy pillanatra, nem tudnám megmondani, mert abban a pillanatban, hogy Kale a történet végéhez ért, megráztam a fejem, hogy összeszedjem a gondolataimat és értelmesen tudjak hozzászólni a hallottakhoz. Azonban mielőtt megszólalhattam volna, Kale megelőzött.
Dühösen, talán kissé felháborodott arckifejezéssel néztem rá, annak ellenére, hogy pontosan tudtam ez az ellenszenves hangnem és mosoly, nem nekem, hanem igazából Evannek szól. De nem tetszett, hogy így beszélt róla, és meg sem próbáltam elrejteni nemtetszésemet.
- Na és ha az volt neki? - vakkantottam oda neki - Neki legalább volt. Én vissza sem akartam menni érte, amikor megkért rá, hogy tartsak vele - Tisztában voltam vele, hogy ez mennyire szörnyen hangzik, és kicsit szégyelltem is magam miatta, de jelenleg túl pipa voltam hozzá, hogy ez érdekeljen. De már éreztem, hogy a haragom csak ennyi ideig tartott. Nem haragudhattam Kalere, amiért ő nem bírta Evant. Ez különben fordítva is így volt. A kettejük dolga, nem az enyém. - Evan miatt mentünk vissza, mert neki fontos az a lány... - folytattam jóval szelídebb hangnemben, óvatosan Kale felé pillantva - Fogalmam sincs róla, hogy Moon pontosan kicsoda vagy ki volt az életében, nem is érdekel. Csak azt tudom, hogy Evan mindent megtett azért, hogy kihozzuk őt. Még engem is rábeszélt, hogy menjek vele, pedig megfogadtam, hogy ha egyszer kijutok, soha többet vissza nem megyek - Egy sóhaj szakadt fel belőlem a végére érve. Hirtelen fellángoló haragomnak immár füstje sem maradt, helyébe csipetnyi begbánás került. - Igazad van, már mindegy, csak az a fontos, hogy kint vagyunk - engedtem meg magamnak egy aprócska mosolyt, hogy azért éreztessem vele, nem haragszom.
Ez után már nem mondtam semmit, csak mentem Kale mellett, s folytattam korábbi tevékenységemet; nézegettem jobbra-balra, hátha meglátok valami érdemlegeset. Voltak itt ajtók, mindegyiken valami felirat, azonban szerintem nem sok mindent találtunk volna egy "VESZÉLY" feliratú ajtó mögött. Örültem volna valami konyha szerűségnek, étkezőnek, vagy tudja a bánat, hogy mi szokott lenni a gyárakban,  ahol a munkások enni szoktak.
Elkalandozó figyelmem Kale hangja vonja újra magára, kíváncsian pislogva néztem fel rá, várva, hogy kifejtse mire gondol pontosan. Ez a kérdés viszont meglepett.
- Hát... - elgondolkoztam egy pillanatra - Azt hiszem, igen. Még új ez az egész, plusz ilyen helyzetben meg nem igazán van idő ilyesmire - nem néztem rá, helyette a kezeimet néztem, amiket piszkálgattam. Az igazság, hogy kissé bizonytalan voltam ezzel kapcsolatban. Szerettem Evant, de valahogy nem éreztem ezt az egészet helyesnek.
- Na és veled meg Moonnal mi a helyzet? Abból amit korábban mondtál úgy tűnt, fontos neked... - csak most emeltem fel rá a tekintetem. Kíváncsian fürkésztem arca vonásait. Ha már ő megkérdezte mi a helyzet velem ilyen téren, úgy voltam vele, miért ne kérdezzek rá én is?!


ismered a véleményem  vigyor   || close || 748
[
Vissza az elejére Go down
Kale Dempsey


Kale Dempsey

patient

▲▼ Születési idő :

1997. Jan. 05.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

a love like war ❞

▲▼ Tartózkodási hely :

walsh tower ❞


first time together Empty
TémanyitásTárgy: Re: first time together   first time together EmptySzer. Feb. 08, 2017 7:06 pm




promise & kale ;;
•• right now could last forever just as long as i'm with you

Körülbelül tíz perc leforgása alatt sikerült kettesben maradnom Promise-szal, miután mindenki egyetértett az ötlettel, hogy logikus lenne kettéválni. Bár az eredeti elképzelésemben az szerepelt, hogy én Moonnal leszek – elvégre nem szívesen engedtem el egyedül azzal a gyökérrel -, de hát nekem így is megfelelt. Legalább alkalmam nyílik megismerni Promise-t – nyugtattam magam gondolatban, miközben próbáltam ignorálni a tényt, hogy Moon napok óta először nincs a közelemben.
Hosszú pillanatokig csak toporogtam egy helyben, miközben a távozók után bámultam megfeledkezve róla, hogy van mellette valaki. Az ábrándozásból végül a lány hangja zökkentett ki, minek a hatására azonnal felé is pillantottam, majd a kezemre, ahogy megéreztem gyengéd érintését a karomon. Szótlanul figyeltem, ahogy elhaladt mellettem, miközben átfutott az agyamon, vajon mi fog kisülni ebből az egészből. Aggódtam Moon miatt, és aggódtam magam miatt is, hiszen Evan a legkevésbé sem bízott bennem, na és Promise… nos, nála talán némi megfelelési kényszert is éreztem. Ez volt az első alkalom, mikor úgy maradtunk teljesen egyedül egy bizonyos helyen, hogy nem csak két percre futottunk össze, és nem néma csendben álltunk egymás mellett, miközben vártunk valamire. Közös feladatunk volt, és ez azt is jelentette, hogy alkalmam volt megismerni őt. Úgy igazán megismerni. Nekem pedig fogalmam sem volt, hogy kellene viselkedni egy ilyen helyzetben, és szerettem volna, ha nem csak a bizalmát, de a szimpátiáját is elnyerem. Ilyenkor pedig felmerül a kérdés, mennyit kéne megmutatnom magamból ahhoz, hogy az első benyomás tökéletes legyen?
Végül vettem egy mély levegőt és gyors léptekkel utána indultam, majd mikor sikerült beérnem, töretlen némaságban haladtam mellette. Nem akartam, hogy túl kínossá váljon a dolog, és fogalmam sem volt, mire gondolhat. Úgy éreztem, mondanom kellene valamit, s már épp szóra nyitottam a számat, mikor eszembe jutott, hogy kettőnk közül valószínűleg csak én látom azt a lehetőséget, mely a remény apró sugarát lebegteti a szemeim előtt, elvégre nem is ismerjük egymást, plusz ott van neki Evan. Mégis mit akarhatna tőlem? Biztos voltam benne, hogy az egyetlen dolog, ami a fejében jár, az épülettel kapcsolatosak. Hirtelen összezártam ajkaim és oldalra fordítva a fejem nézelődni kezdtem mindenfelé, mintha ez így rendben lenne. Pedig nem volt – legalábbis nekem nem. Sőt, kínos volt. Talán nem is akar beszélgetni… – kúszott hirtelen elmémbe a gondolat, miközben fél szemmel, óvatosan rásandítottam, aztán ahogy hirtelen találkozott a tekintetünk, úgy néztem újból magam elé, mintha egy gyereket hazugságon kaptak volna. Fenébe! Most biztosan azt hiszi, bámulom.
Elmondtam magamban egy imát, hogy essen a fejemre valami, vagy csapjanak le, vagy csak történjen valami, ami kihúz ebből a szituációból. Semmit sem utáltam jobban a hosszú, kínos, néma csendeknél. Talán ezért sem hagytam sosem, hogy ez beálljon, de ebben az esetben más volt. A szavak egyszerűen csak a torkomon akadtak.
Végül Promise volt az, aki megtörte kettőnk csendjét.
Felvont szemöldökkel néztem le rá a kérdés hallatán, s ahogy folytatta, szemöldökeim lassan közelebb kúsztak egymáshoz, de továbbra is a homlokom közepén voltak, és csak zavarodottan hagytam, hogy a rosszabb megszólalásaiból csak egyre rosszabba keverje magát. Végül a zavarodott mosolya láttán hagytam, hogy az én arcomra is kiüljön egy kisebb mosoly.
- Aranyos – csúszott ki ajkaim közül hirtelen, majd azonnal hozzátettem – mármint, ahogy próbálod megmagyarázni, mire is vagy kíváncsi félreértések nélkül – kezeimmel gesztikuláltam közben, majd a földet kezdtem bámulni, ahogy összeszedtem a gondolataim.
- A toronyban is volt – helyeseltem az előző kijelentésére, majd kiegészítettem egy apró ténnyel. – És én is ott voltam – tekintetem ismét a lányra emeltem. – Eleinte egy falon keresztül beszélgettünk csak. Elmesélte, hogy került oda, tudtam szinte minden egyes gondolatát, tudtam, mit érez. Úgy tűnt, már nem érdekli, mi lesz vele én pedig úgy éreztem, nem hagyhatom ezt – kissé elgondolkozva, üres tekintettel néztem magam elé, ahogy felidéztem az ott eltöltött napokat. – Ki akartam jutni, őt pedig meg akartam menteni. Moon még annyira fiatal, és olyan sok minden vár még rá. Még élnie kell! Ráadásul úgy gondolom, senki sem érdemel ilyen sorsot… azt meg főleg nem, hogy így kelljen töltenie az utolsó napjait – halkan sóhajtottam egy kis szünetet tartva, mikor rájöttem, hogy talán többet mondtam a kelleténél. - Miután pedig átkerült hozzám, a probléma nagy része megoldódott, hiszen a tervem egyszerűbb volt úgy, hogy mellettem volt. – Egy kis szünetet tartottam, majd megvontam a vállaim. – Lényegében ennyi – tettem még hozzá, majd egy kissé megvető fél mosollyal az arcomon ismét a lányra néztem.
- Na és ti, miért jöttetek vissza érte? Csak nem bűntudata lett Evannek? – Unottan forgattam a szemeim. A legkevésbé sem volt szimpatikus a srác, már csak azért sem, amit Moonnal tett, és egy pillanatra sem tudtam bízni benne. A kijelentésem, s az arckifejezésem nem a lánynak szólt, de biztos voltam benne, hogy ezt ő is tudja… na jó, csak reméltem.De igazából mindegy is. Kint vagyunk, ez a lényeg. – Tekintetem újra előre vezettem, hogy nézelődhessek, végül irányt is váltottam, és lefordultam jobbra, de egyelőre semmi sem keltette fel az érdeklődésem. Legalábbis a vörös tüneményen kívül a balomon.
- Szóóóval… - szólaltam meg egy kisebb szünet után kerülve a lány tekintetét. – Te és Evan… ? Mármint… együtt vagytok, vagy ilyesmi? – Nem tudom, mennyire volt jó ötlet csak úgy belemászni a magánéletébe, elvégre csak most ismertük meg egymást normálisan, de szerettem volna tisztázni magamban, hogy is állunk pontosan, mielőtt beleélem magam valamibe túlságosan, ami valójában nincs is, aztán a szabadulásom első napjait tölthetem önsajnálattal, amiért így pofára estem.





868 szó •• daydream away •• ne hagyd, hogy legközelebb is ennyit írjak - és még béna is lett •• ©
Vissza az elejére Go down
Promise Cipriano


Promise Cipriano

patient

▲▼ Születési idő :

1996. Jun. 20.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

❝IDK❞

▲▼ Tartózkodási hely :

❝UNKNOWN❞

▲▼ Hobbi :

❝ESCAPING❞


first time together Empty
TémanyitásTárgy: first time together   first time together EmptyVas. Feb. 05, 2017 7:27 pm

Kale && Promise
I don't trust easily, so when i tell you "I trust you" don't make me regret it.
Megkönnyebbültem, mikor végre Kale kinyitotta az épület ajtaját és végre behúzódhattunk a hideg és úgy ámblok a kinti világ elől. Ha nem is teljesen, valamennyire azért biztonságban éreztem magam zárt térben, ahol legalább egy kicsit megpihenhettünk az elmúlt napok után. Fáradt voltam, éhes és nagyon szerettem volna csak egy kis időre nyugodt környezetben tudni magam. Még ha ez azt is jelentette, hogy egy hatalmas gyárépületben kell összezárva lennem három olyan emberrel, akik között valamilyen okból kifolyólag kézzel tapintható volt a feszültség.  
Már csak a feszültségből kiindulva, jó ötletnek tartottam a szétválást, úgy gondoltam, hogy határozottan csapatépítő hatása lehet, ha ezúttal nem a megszokott párunkkal indulunk felfedező útnak. Itt volt a megfelelő alkalom, hogy mindannyian bizonyítsunk a másiknak, hiszen jelenleg, tetszik vagy sem, de csak és kizárólag egymásra támaszkodhattunk.
Ebből kifolyólag, nekem semmi bajom nem volt a kialakult párokkal. Úgy gondoltam Evannek és Moonnak talán jót tenne egy kis kettesben töltött idő, hiszen mégiscsak amiatt a lány miatt mentünk vissza, itt a lehetőség, hogy megbeszéljék a dolgaikat. Én pedig jól megleszek Kale társaságában. Eddig is azon a véleményen voltam, hogy esélyt kell adni neki, hogy elnyerhesse a bizalmunkat, a kezdő lépést már megtetettem irányába, most már csak rajta volt a sor, hogy éljen a lehetőséggel.
- Gyere – gyengéden rámosolyogtam, miközben elhaladva mellette, finoman megérintettem a karját.
Igazából fogalmam sem volt róla, hogy merre is mentem. Egyszerűen csak becéloztam egy irányt, amiről úgy sejtettem, hogy talán találunk arra valami használhatót és csak mentem a fejem után.
Hatalmas volt ez a gyár, Kalenek igaza volt, ezt lehetetlen lett volna végigjárni, ha mind együtt maradunk. Szerintem még így is el fog tartani egy ideig, de határozottan gyorsabban végzünk majd.
Egy darabig tökéletes némaságban sétáltam a fiú mellett és csak figyeltem a gyár berendezésére. Azt próbáltam meg kitalálni, hogy vajon mit gyárthattak itt, de mivel halványlila gőzöm sem volt ezekhez a dolgokhoz, hamar feladtam. Helyette gondolataim a mellettem ballagó fiú irányába terelődtek és azon kaptam magam, hogy néha-néha vetettem rá egy pillantást, talán csak azért, hogy meggyőződjek róla, még mellettem volt-e. Miközben pedig egyre többször figyeltem meg, egyre csak azon tűnődtem, hogy került ő a képbe? Hogy jutott ő és Moon idáig? Mármint nem pontosan idáig, mert hát mégis csak velünk jöttek el eddig, sokkal inkább az foglalkoztatott, hogy jutottak ki a toronyból...
- Hogy szöktetek ki? – mielőtt meggondolhattam volna magam, már ki is csúszott a számon a kérdés. Őszinte kíváncsisággal pislogtam fel rá. – És hogy-hogy együtt? - eltartott egy pillanatig mire rájöttem, hogy milyen furán hangzik ez a kérdés így önmagában, ezért gyorsan belekezdtem a magyarázkodásba – Mármint, úgy tudtuk, hogy Moon a toronyban van, nem számítottunk rá, hogy ketten lesztek…
Remek ez meg úgy hangzott, mintha azt akartad volna mondani, hogy Kale csak egy kolonc a nyakatokon. Ügyes lány!
Legszívesebben jól fenékbe billentettem volna magam, és zavarban is éreztem magam, amiért csak csöbörből vödörbe estem nagyjából fél perc leforgása alatt.
- Nem mintha baj lenne, hogy itt vagy! – mentegetőztem. Aztán nagyot sóhajtottam. – Jesszus! Kérlek, állíts le, ez csak egyre rosszabb lesz – kínosan elmosolyodtam, aztán tenyeremmel eltakartam arcomat, hogy elrejtsem zavaromat, ami minden kimondott szóval egyre csak nagyobb lett.


jó béna lett, de most ez van  Zacsi  || close || 514
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





first time together Empty
TémanyitásTárgy: Re: first time together   first time together Empty

Vissza az elejére Go down
 

first time together

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Külváros :: Gyárépületek-