KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 are you ready for a new life?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Matthew Blackwood


Matthew Blackwood

resister

▲▼ Születési idő :

1998. May. 14.

▲▼ Kor :

25

▲▼ Párkapcsolat :

kapcsolatban


are you ready for a new life? Empty
TémanyitásTárgy: Re: are you ready for a new life?   are you ready for a new life? EmptyPént. Feb. 24, 2017 9:29 pm

Lieza & Matt
Nagyon örültem annak, hogy a nővérem csapata kiszabadított, viszont szomorú voltam, hogy a többiek ott maradtak. A barátnőmet bizonyára még szigorúbban őrzik, a legjobb haveromról meg azt se tudom, hogy életben maradt e. Viszont az nagyon jó volt, hogy újra találkozhattam az egyetlen családtagommal. Sokat változott. Sokkal komolyabb lett. Nem élveztem azt a helyzetet, hogy neki kell engem védelmeznie, mert én vagyok a fiú, szóval nekem kéne őt, de végül is ő vezet egy egész ellenálló csapatot.
Nagyon meglepődtem, mikor a nővérem berontott a szobámba. Még aludtam, mert nagyon ki voltam merülve. Először ideges voltam, hogy ilyen hamar fel is keltett.
- Még az intézetben sem kellett ilyen korán kelnem. - mondom kissé morcosan, miközben kimászok az ágyból. Csak egy alsógatya volt rajtam, mert meleg volt ott lent és amúgy sem szerettem ettől több ruhában aludni. Ránéztem az órára és láttam, hogy már dél, szóval beláttam, hogy kissé tényleg sokáig aludtam.
- Tíz perc? Megpróbálom... - nem adott valami sok időt, de megtettem minden tőlem telhetőt. Igazából csak felöltöztem. Nemigazán tudtam, hogy mit tervez, szóval inkább valamilyen sportosabb ruhát vettem fel. Elindultam az aula felé. Még pont időben odaértem. Nem akartam csalódást okozni a testvéremnek.





remélem, hogy ez jó lesz :3: | outfit | xxx | ©
Vissza az elejére Go down
Lieza Blackwood


Lieza Blackwood

resister

▲▼ Tartózkodási hely :

/̵͇̿̿/'̿̿ ̿̿ ̿̿ phoenix

▲▼ Hobbi :

/̵͇̿̿/'̿̿ ̿̿ ̿̿ surviving


are you ready for a new life? Empty
TémanyitásTárgy: are you ready for a new life?   are you ready for a new life? EmptyKedd Feb. 21, 2017 3:41 pm


Blackwood siblings <3

Őrület volt számomra az elmúlt két nap. Olyan gyorsan történt minden, hogy még felfogni sem volt időm ebben a nagy kavarodásban, hogy az öcsém, az ÖCSÉM tényleg visszatért. Hogy megmenekült a Walsh vaskarmai közül és végül itt kötött ki. Hihetetlen, kész csoda volt számomra és alig vártam, hogy végre ölelésembe zárhassam, annyi kihagyott idő után.
Nagyon hiányzott, nem múlt el úgy egy nappal sem, vagy éppen éjszaka, hogy ne gondoltam volna rá. Hogy ne azon agyaltam volna, hogyan szabadíthatnám ki, hogy ne próbáltam volna megmenteni. Most pedig, hogy végre szabad volt és velem volt, úgy éreztem, révbe értem. Persze ez nem volt így, rengeteg dolog volt, amit még meg kellett tennem, hogy az utam végére érjek. Nem azért voltam én az ellenálló csoporttusolások egyik vezetője, hogy kiszálljak, amint én megkaptam, amire vágytam. Nem. Feladatom volt. Mégpedig megdönteni a Walsh elmegyógyintézet hatalmát. Bosszút akartam. És azt, hogy helyre álljon a rend, hogy normális életet élhessünk. Nem csak mi, hanem mindenki.
Sajnos ezzel, hogy a betegek kiszabadultak, nemhogy egy lépést tettünk volna az intézet leállításához, inkább visszaestünk egyet. Eddig, ami a diliházon belül folyt, ott is maradt, most viszont az egész kiáradt az utcákra, félelemmel és halállal fenyegetve még az egyszerű civileket is. Most jött el az ideje, hogy felvegyük a harcot és egységes erővel véget vessünk ennek az őrületnek.
Ehhez azonban mindenkire szükség volt. A mindenki alatt, pedig tényleg MINDENKIT értettem. A saját öcsémet is beleszámítva. Hiába szerettem volna megóvni, kihagyni ebből az egészből, nem tehettem. Ráadásul különben sem volt már kisgyerek, nem ült volna meg a hátsófelén csak azért, mert én azt mondtam neki. Biztos vagyok benne, ha nem kértem volna, hogy csatlakozzon hozzánk, akkor is megtette volna.
Nagy lendülettel nyitottam be a szobájának ajtaján. Nem érdekelt, hogy ha még aludt, lassan már dél felé járt az idő, ideje lett volna felébrednie, eleget pihent már. A mai napot semmiképpen sem tölthette henyéléssel, dolgunk volt.
Az embereim fele nem nézett jó szemmel a walsh kísérleti alanyaira, féltek tőlük és félelmükben gyűlölték, megvetették őket. Az öcsémmel is végezni akartak a radikálisabb gondolatvonalat követők, de egyetlen golyó a szószólójuk fejébe, elhallgattatta őket egy időre. Ez azonban nem jelentette azt, hogy el is fogadták a döntésemet és szívesen láttak itt bárkit is a szökött alanyok közül. Még mindig hallottam a morgolódásukat, tudtam, hogy rossz szemmel néznek az öcsémre és azokra, akik köztünk maradtak. Éppen ezért döntöttem úgy, nem hagyom kisiklani az irányítást a kezeim közül. Bebizonyítom nekik, hogy a megszökött betegek nem szörnyetegek, sőt a segítségünkre lehetnek.
Ezért (is) volt szükségem Mattre. Ha ő a segítségemmel megtanulja, hogyan védje meg magát, hogyan élje túl az ellenállók között, meg úgy egyáltalán idekinn, ahol csak magára számíthat majd a legtöbb esetben, akkor talán a kételkedő embereim is meglátják, hogy velük együtt kell vadászni az intézet embereire, nem pedig rájuk és az intézményesekre.
- Matt? Készülődj! Körbeviszlek az épületben, közben még néhány dolgot meg kell beszélnünk. Az aulában találkozunk tíz perc múlva! – szóltam oda neki, aztán, mintha soha a szobájába sem lettem volna, elsiettem. Volt még egy-két dolog, amit el kellett intéznem, mielőtt belekezdtem volna az okításába. Lehetséges, hogy talán késni fogok és egy kicsit várnia kell majd rám, de a türelem nagy erény. Szüksége lesz rá, ha komolyan köztünk akar maradni. Ez egy türelmi játszma,  itt csak az győzhet, aki kivárja a megfelelő alkalmat.



♦️ kicsit nyomi, de remélem azért tetszik  tita  ♦️ 548 ♦️ immortals ♦️ © ♦️
Vissza az elejére Go down
 

are you ready for a new life?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ready. Set. Sled!
» chapters from ĐĐ's life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Külváros :: Ellenállók központja-