KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 Theodora Walsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Theodora.Walsh


Theodora.Walsh

new user

▲▼ Születési idő :

1988. Mar. 06.

▲▼ Kor :

36

▲▼ Párkapcsolat :

○● i'm taken

▲▼ Tartózkodási hely :

○● walsh

▲▼ Hobbi :

○● it's not a good first date topic


Theodora Walsh Empty
TémanyitásTárgy: Theodora Walsh   Theodora Walsh EmptyPént. Ápr. 17, 2015 5:27 pm

Theodora Walsh
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

with every broken bone, i swear i lived


apró darabkák belőlem...

Az én szerepem itt eléggé kiváltságos, és nem sokaknak adatik ilyesmi, de nem nevezném magam szerencsésnek. A főápoló vagyok, rengeteg feladatom van, főleg, hogy egyben én vagyok az örökös is. Ha apám feldobja a talpát, én leszek az igazgatónő, mivel se bátyám, se nővérem, de még kisebb testvérem sincs. Örülhet a világ, hogy nincs, mivel ha lenne, nálunk nem lenne érvényes az a testvérek közötti "kisebb üt, nagyobb nem üt" szabály. Én ütnék, kortól független, főleg ha idegesítő lenne. Nem is akartam magamnak testvért. Minek? Nem szeretem a gyerekeket, csak esznek, alszanak és ürítenek. Aranyosak, meg kell hagyni, de hát az én idegeimen ne táncoljon egy taknyos sem.
Szóval, igen. Én fogom az egész helyet irányítani, de mire az én kezemre kerül, leszek vagy ötven. Apám és köztem nagyon kicsi a korkülönbség, így lehet előbb halok meg, mint ő. Addig is marad a főápoló szerepem, és így is eleget dirigálhatok, mivel abszolút mindenki főnöke vagyok, kivéve pár embert.
A képességemre kitérve... elég ironikus, hogy a buzdító család ivadéka is ilyen génmanipulált. Tudom, tudom, nem kell szemrehányás, sem egyéb dolgok, amiért engem nem kínoznak naponta. De! Engem sikerült rehabilitálni, és tudom kezelni ezt a dolgot. A macskagénekkel áldott meg az - egyébként farkasgénekkel rendelkező - apám, akinek meggyőződése volt, hogy én élvezni fogom a havi ciklusokat, meg azt, hogy hogyha kilöknek a nyolcadikról, a lábam éri a földet. Az már más kérdés, hogy csontom marad-e. Azt viszont felettébb szeretem, hogy összemelegedek egy fiúval, aki elkezd simogatni, és láss csodát, elkezdek dorombolni. A fiú természetesen megijed, és elrohan tőlem, és ezzel vége is a nagy szerelmi történetnek. A sötétben látás pedig sokat segít, így sosincs számomra igazán éjszaka. Lopakodásom néma, szűk helyekre beférek, egyensúlyozok, meg minden ilyen dolog, amit a macska csinál, nap, mint nap. Én is megteszem ezeket, mivel ha már van, használjuk ki. Én nem látok szerencsére holtakat, nem kísértenek hangok, -illetve nem is tudok gondolatokban olvasni. Én csak egy átokverte dög vagyok, és ennyi. Karmolni nem karmolok.

Theodora Walsh

Theo, Dora

1988.03.06

27

ápoló

kapcsolatban

ápolgatom a csibéimet

hallgasd a történetem...

*töri*

Vissza az elejére Go down
 

Theodora Walsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mr. Walsh
» Mr. Walsh hálószobája
» Dr Gordon Walsh
» Adrian Walsh
» ☣ Mr. Walsh vasútállomása ☣

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Törölt karakterlapok-