KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 Flavia Mitchell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Theodora.Walsh


Theodora.Walsh

new user

▲▼ Születési idő :

1988. Mar. 06.

▲▼ Kor :

36

▲▼ Párkapcsolat :

○● i'm taken

▲▼ Tartózkodási hely :

○● walsh

▲▼ Hobbi :

○● it's not a good first date topic


Flavia Mitchell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flavia Mitchell   Flavia Mitchell EmptyPént. Ápr. 17, 2015 4:44 pm

gratulálunk, elfogadva
♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️
üdvözlünk a theory of insanity csapatában!


Flavia! 10
Engedd meg, hogy megdicsérjem a neved, nagyon tetszik, még nem láttam nagyon máshol. A pb-hez pedig nagyon illik, és örülök, hogy Lara énem egy ilyen családtagot kapott magának. vigyor 10
A fogalmazásodra kitérve, imádtam. Változatos volt a szókincsed, és úgy leírtad a körülményeket, hogy teljesen magam előtt láttam a jelenetet, mindent. A rész, ahol le kellett írni a szereped, egyebeket, megnevettetett, tetszik a humoros leírásod is, és pár ilyen humoros megjegyzés után tökéletes volt egy ilyen előtörténet. Nagyon szeretem a lapod. 10
A karakteredről meg annyit mondanék, hogy nagyon szeszélyes. Sajnáltam, hogy nem derült ki milyen képességekkel rendelkezik, szóval örülnék, ha pmben leírnád, mert nem tudtam kivenni. Zacsi Remélem nem lesz veled gond, és nem rendezed át senki szobáját!
Na de utadra engedlek, mert biztos már akarsz menni törni-zúzni. Foglald le a pb-éd, és játssz, mondjuk a nővéreddel! 10 *-*

♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️
a staff nevében;; theodora
Vissza az elejére Go down
Vendég


Anonymous

Vendég


Flavia Mitchell Empty
TémanyitásTárgy: Flavia Mitchell   Flavia Mitchell EmptyVas. Ápr. 12, 2015 9:57 pm

Flavia Mitchell
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

Normal people scare me


apró darabkák belőlem...

Ez itt a reklám helye:
Elege van már az unalmas szobájából? Szeretné felfrissíteni a falakat, esetleg dizájnos falfestést akarna? Szereti a tépett hatást keltő párnákat, függönyöket? Akkor Ön jó helyen keresgél!
Az elmúlt években elsajátítottam a lakberendezés apró titkait, melyek segítségével egy olyan szobát alkothatok számára, mintha most törtek volna be és romboltak volna le mindent. És, hogy mi a jó ebben? Ingyen van, és nagyon szívesen felajánlom eme szolgáltatásokat. A nap minden órában elérhető, munkatársainknál lehet érdeklődni iránta, vagy személyesen is fel lehet keresni a Walsh intézmény egyik szárnyában.

Szerep: főszereplő a következő Bosszúállók filmben, Robert Downey Jr. mellett – páciens a Walsh intézményben -
Célok:
Világbéke
Nyugdíjas felkelés vezetője
Mesterszakács
Normális emberré válni
Vágyak:
Szerelem
Megértés
C-vitamin
Tejberizs
Normális testvéri kapcsolat
Roxforti levél
Álom: Megtalálni azt az embert, aki elfogad a rigolyáimmal és nem ítélkezik felettem. Boldog akarok lenni, normális, legalábbis annyira, hogy ne kelljen idebent ülnöm.
Rémálom: A családom és a barátaim halála, saját kezemről csöpögő vér, falra festett nevek a szeretteim vérével.
     

Flavia Mitchell

Flav

1998.02.28

17

páciens

szingli

lakberendező/ emberi búldózer

hallgasd a történetem...

Érezted már magad rosszul? Olyannak, mintha mindenki direkt nézne hülyének vagy őrültnek, mert véletlenül nem úgy viselkedtél, mint ahogy a társadalmi normák elvárják az emberektől? Gyógyszert kapok, naponta háromszor négy szemet azért, hogy kordában tartsák a bennem rejlő szörnyet. Szörny… ez is milyen szubjektív, van, akinek a szörny szóról egy animált rajzfilmszereplő jut eszébe, míg másnak egy személy, aki rengeteg elitélendő dolgot követett el.
Én nem vagyok szörny! Jól jegyezd meg, mert én nem vagyok őrült! Érted?
Helyes.
Nem csináltam semmi olyat, ami miatt el kéne ítélniük az embereknek, jó voltam mindenkivel, talán túlságosan is ezért jutottam el oda, ahová. Hogy mit tettem? Ugyan már… az semmiség! Bárki megtette volna, nem?

- Lodo… szükségem van a segítségedre! – suttogom bele remegő hangon a telefonba, miközben az összetört szilánkdarabokon járkálok. Hatalmas fejfájás kerít a hatalmába, a vállam is sajog a tenyerem pedig olyan, mintha két hétig csak a gyümölcsösben dolgoztam volna. – Kérlek szépen, nagy bajban vagyok. – nagyot nyelek és óvatosan emelem le az egyik könyv borítójának maradékát a táskámról. Körbenézek.
Szörnyű látvány tárul a szemem elé, egymás hegyén, hátán állnak a könyvek, félig leszakítva vagy megégetve, az ágyon minden szanaszét áll, ha az albérlet elszaladhatna most biztosan hűlt helye lenne már itt. Betört ablaküvegen beáramlik a kinti zaj és a melegség, ahhoz képest, hogy őszre jár, az idő elég meleg van, túlságosan is. A régi vitrines szekrény is össze van díbolva, a benne lévő dolgok is olyan helyen vannak, ahol eddig még sosem jártak. Mintha most lenne 2012, azaz év, amikor állítólag eljött volna a világvége. Apokalipszis esetén nézne ki így lakás, nem pedig egy titok kitudódása után.
- A… kávézó sarkánál várni foglak. – teszem le gyorsan a telefont, mielőtt megint rám jönne az idegroham és tovább rombolom a körülöttem lévő ép dolgokat. Bár nem sok olyan van, mindent, amit elértem, tv-től kezdve át a legértékesebb és legdrágább könyvekig mindent tönkretettem. Úgy, ahogy Ő az életemet tette.

Megrázom a fejemet, utálom ezeket az emlékeket és legszívesebben kitörölnék mindent az agyamból. De nem lehet, bármennyire is elzárom ezeket az érzelmeket, emlékeket még mindig itt rejtőznek és nem fognak arrébb menni.
- Megérkezett a reggeli Hercegnő. – kopogtat be az egyik kedvenc ápolóm, majd kinyitja az ajtómat és behozza a reggeli energiabombát: négy darab bogyó, kettő lila egy zöld és egy sárga.
- Minek beszedni ezeket? Csak bolonddá tesznek, nem vagyok az! – morgok rá a kelleténél erőszakosabban, aminek következtében egy piros cukorkát kap elő a zsebéből.
- Mert miért ne? Talán, ha beszeded és jó leszel, kiviszlek a friss levegőre. – kacsint rám, én pedig a kelleténél jobban megbámulom. Randira hívott? Hát elment az esze? Miért nem zárják be ide mellém?
- Nem, utállak! Nem megyek veled sehová, soha, hagyj békén. – hirtelen idegesedek fel és pár másodperc leforgása alatt kiabálni kezdek vele, pedig Ő csak segíteni akart. Mi a franc van velem? Gyógyszerek! Pff, még, hogy meggyógyítanak…
 

Vissza az elejére Go down
 

Flavia Mitchell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» the wonderful lara mitchell
» Flavia Grayson
» Xavier & Flavia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Törölt karakterlapok-