KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 The big bad wolf & the crazy bitch

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rena Stone


Rena Stone

resister

▲▼ Születési idő :

1988. Nov. 11.

▲▼ Kor :

35

▲▼ Párkapcsolat :

♥ én, én, én... ♦

▲▼ Tartózkodási hely :

♥ Phoenix ♦

▲▼ Hobbi :

♥ akad egy pár ♦


The big bad wolf & the crazy bitch Empty
TémanyitásTárgy: Re: The big bad wolf & the crazy bitch   The big bad wolf & the crazy bitch EmptyHétf. Jan. 23, 2017 11:05 pm



Devon &Harley
Csak a háborúban lesz az őrült ép elméjű.





Egyik lábamat a másik után lendítettem előre, majd hajlítottam be miközben az egyre lassuló hintán ücsörögtem. Hagytam, mint az estek nagy részében, hogy az érzéseim, a végtelen bensőm elragadjon. Mire feleszméltem már nem voltam egyedül. Először totál ismeretlennek tűnt a fekete alak, így amikor odahívott magához – kíváncsiságom felkeltve – már szaladtam is a gonosz cukros bácsihoz. És ez most nem a vicces gonosz, aki szétveri röhögve egy ékszerüzlet ablakát és ellopja a legtutibb gyémántköves csecsebecséket. Ez éppenséggel az a bácsi, akitől jobb, ha elfutsz, mert irtó ronda egy dög. Egyrészről értem én, hogy menő a full halál viselet, de ez már gázos és nem gyászos. Minden esetre, én felkaptam a cuccom és el is jutottam odáig, hogy a közelébe menjek, de amint karnyújtásnyira lett az a cuki pofi, hirtelen eszembe jutott, honnan olyan ismerős ez a gyászmadár. Megtorpantam, abban a szent másodpercben, ahogy egyetlen barátaim, a hangok, figyelmeztettek. Tényleg messzire kellett guruljon a gyógyszerem, ha ilyen könnyen bedőltem egy hollónak. Fekete, kopasz keselyűt csinálok belőle, de nem hagyom, hogy elkapjon. A-a.
Ledobtam a táskám, megragadtam a baseballütőm, hátra lendítettem és akkorát suhintottam, hogy a karom is beleremegett volna a csapódásba, ha bekövetkezik. Fene! Elhajolt, de én nem hagytam annyiban. Visszalendítettem a kezem, ám hiábavalónak bizonyult a próbálkozásom. Elkapta! Csupán egy röpke pillanatig engedhettem meg magamnak a tátott szájat, és a nagy, kerek tekintetet, amivel felnéztem a férfira. Ő visszanézett. Tetszett a benne rejlő kihívás. Hozzáteszem, szavai csak lapát szén volt a tűzre. Vonásaim megkomolyodtak, harciassá formálódtak és akkor bumm megkaptam az öklét a képembe. Mondjuk, nem is lett volna fair küzdelem, ha csak úgy helyben hagyom. Viszont, lehetett volna ennyi eszem, hogy nem várom meg az ütközést…

Fent vagyok A Toronyban. A ketrecem rácsai mögül figyelem az asztalon fekvő alanyt, míg a teljesen elméjét vesztett doki, a Halálmadár nekem háttal tevékenykedik. Hangosan felnevet s a sötétségbe fényt ver a szikra. Elektromos kisülések, az emberi test megmerevedése és őrült kacaj. Ujjaim lassan ráfonódnak két egymás melletti rácsra. Közelebb hajolok, kémlelek a részeken keresztül, míg újra sötétbe nem borul a terem. Nem látok. Hova lett? Kutatok a vakság határán, míg a következő pillanatban…
- Kukucs!
…belehajol arcomba a Hóhér és áramot nem vezet börtönömbe. Már az egész jelenet nem kiskorúaknak való, hát mit mondhatnék én, aki átéltem a saját szemszögemből?
Hátravetődöm, elterülök. Felülök, és ekkor eggyé válok az akkori pillanattal…


- Vhááá! – rontok rá teljes erőből a férfira. Nem tudom ki ez. Mindössze egyetlen érv mozgat; ő ellenség arról a sötét helyről! Hiába lendíti ellenem az ütőmet, nem egyenesedem fel annyira, hogy még időben elkaphasson vele. Egyenesen neki megyek fejjel abba a minden hím által olyannyira szeretett és féltett pontjának, a férfiasságának. Lendülettel, erővel fejelek bele. Nem csak azért, hogy ártsak neki és fájjon. Egyúttal le is terítem az alfelére. Most, hogy én vagyok felül lábaim a két oldala mellé fektetem, popómat a hasára teszem és elvéve az ütőmet erősen fejbe verem vele. Nem érdekel, hogy az esésnél már lefejelte-e a betont, vagy most épp máshelyen fáj neki, engem csak a túlélés irányít, és nem fogok esélyt adni neki a visszavágóra.
Egy idő után a harcias arckifejezésem, a lendületem és a gyűlöletem is alább hagyott. Olyan érzés volt, mintha vége lenne. A fejem fölött állítottam meg a good night feliratú ütőt. Vártam, hogy megmozdul-e. Nem különösebben érdekelt a vérző orrom, vagy az, hogy él-e még. Engem csak az érdekelt, hogy… OTTVAN! MEGRÁNDULT! Abban a szent másodpercnyi töredékidőben sújtottam le az ütővel még egy utolsót. Na, most már tuti abbahagyta! Felegyenesedtem, épp a terpeszemben feküdt – senki se értheti félre – amikor elégedetten a vállamra vetettem kedvencemet és félrefújtam az egyik tincsem. Átléptem a termetes férfitestet, hogy odalépve táskámhoz felkapjam azt egy egyszerű kézmozdulattal és elégedett, dolgát jól végzetten, popsi riszálós léptekkel induljak el az utca ellenkező vége felé. Bye bye Nagyfiú!

♥️ köszönöm ezt a kurta játékot! élveztem! <3 ♦️ Mad Hatter ♥️ 626 ♦️ ©️

Vissza az elejére Go down
Devon Delavega


Devon Delavega

patient

▲▼ Születési idő :

1978. Nov. 04.

▲▼ Kor :

45

▲▼ Párkapcsolat :

nincs

▲▼ Tartózkodási hely :

Walsh...


The big bad wolf & the crazy bitch Empty
TémanyitásTárgy: Re: The big bad wolf & the crazy bitch   The big bad wolf & the crazy bitch EmptyVas. Jan. 22, 2017 5:27 pm


To: Harley Quinn

Mindenki másképp reagál… reagált erre az újhelyzetre. Magára a robbanásra. Sokan nem merik elhinni, hogy a régen áhított szabadság lehetősége már csupán egy karnyújtásnyira van tőlük. Ez lehet az oka, és az ismeretlentől vagy a következményektől való félelem az, ami miatt még oly sokan ott maradtak a sivár és keserves falak között. Bevallom, nekem az a hely lett az otthonom. Engem, már nem ijeszt meg. Közönyössé lett a szememben s ma már olyanokat hívok barátnak, akiket egykor gyűlölet teljesen szemen köptem volna. Míg azok, akik sorstársak lehetnének, nos, ők hidegen hagynak. Addig jó mindenkinek, amíg nem szólnak hozzám. Legalábbis, így volt. Most… minden megváltozott.
Hozzám nem illő módon szólítom meg a szeszélyes nőt, majd hívom oda magamhoz. Kék íriszeimmel minden egyes apró mozdulatát figyeltem. Kiszámíthatatlan. Nem lehet tudni, mikor jut eszébe valami… butaság. De, első körben úgy tűnt, mintha hatott volna az a stílus, amit csakis miatta aggattam magamra. Szükségszerű volt, hát lestem a lelkesedését és azt, miként közeledik. Kérdéseire nem válaszoltam. Egy ravasz félmosolyt küldtem neki elég sejtelmesen, hogy fenntartsam az érdeklődését. Nem volt gond, addig, amíg meg nem fordultam. Egy darabon a saját lábán akartam vezetni, majd erőszakkal elcibálni a börtönébe. Elvégre, amint láthatóvá válik a létesítmény, ő azon nyomban ellenkezni fog. Ám, idáig nem jutottunk el. Ahogy a hátamat mutattam, már hallottam is csomagjának puffanását a betonon. Ösztönösen hajoltam le. Jól tettem. Elkerültem a lendületes ütését és nyomban felé fordultam. Egyik kezemmel megragadtam a fegyverét, majd olyan fenyegetőn néztem le a nálam alacsonyabb nőre, mintha azon nyomban felfalná őt a gonosz farkas.
- Ki lesz porolva a segged, nem érdekel, hogy lány vagy. – jelentettem ki enyhe dühvel hangomban, figyelmeztetésnek szánva. Ám, ez koránt sem lesz elég. Tudom, érzem, hogy így van. Kicsavartam az ütőt a kezéből, melyet szépen feldíszítettek, éppen hozzá illően, majd szabad kezemet ökölbe szorítottam és orrba vertem a veszélyes nőszemélyt. Alapvetően elvem, hogy nem ütök meg nőt, ám ő teljesen más helyzet. Nem veszek mérget arra, hogy ki is ütöttem volna ezzel az orrossal, így egyszerűen magamra öltök egy terpeszállású támadó pozíciót, miközben felemelem a saját fegyverét. Ha kell, használni is fogom ellene. Nem célom bántani, de ha neki ez kell, nem fogok ölbe tett kézzel várni, amíg agyonver. Ezt a nőt nem kell félteni, még ha nekem minden erőmre szükség is lesz, hogy ne vaduljak meg teljesen. Utóbbi esetben, nos, valószínűleg nem maradna életben. Nem gondolom úgy, hogy olyan nagy kár lenne érte, sokkal inkább a saját bűntudatom és lelkem izgat ezen a téren. Nem tudnék csak úgy megölni valakit. Ahhoz vagy el kell veszítsem a fejem, vagy valamilyen balesetnek kell történnie. S mivel nem tudom, hogy – függetlenül attól, hogy nő – mennyivel vagyok erősebb nála, így muszáj kontrolálnom az ütéseim erejét, akár a saját káromra is.

Đ music Đ Standing In The Rain
Đ note Đ
Đ words Đ 453


Vissza az elejére Go down
Rena Stone


Rena Stone

resister

▲▼ Születési idő :

1988. Nov. 11.

▲▼ Kor :

35

▲▼ Párkapcsolat :

♥ én, én, én... ♦

▲▼ Tartózkodási hely :

♥ Phoenix ♦

▲▼ Hobbi :

♥ akad egy pár ♦


The big bad wolf & the crazy bitch Empty
TémanyitásTárgy: Re: The big bad wolf & the crazy bitch   The big bad wolf & the crazy bitch EmptyVas. Jan. 22, 2017 3:26 pm



Devon &Harley
Csak a háborúban lesz az őrült ép elméjű.





Hinta. Palinta. Hinta. Palinta. Magasra szállok a csörömpölő láncokkal. Érzem arcomban a szelet. Szabadság, repülés, őrület. Ez minden, ami körülvesz. A rozsda lepattogzik, szál a roboton nyikorgás és máris fenn vagyok a magasban, hogy ismét aláhulljak. Felemelkedem, mint főnix s alázuhanok az őrület sötétjébe. Lehunyom szemeim. Látom a káoszt, rombolást mindenhol. Körül vesz, átölel, egyedül vagyok. Magába szippant, beleragadok, mint bogár a hálóba, ember a szurokba. Métely.
Hirtelen pattannak ki szemeim, miként meghallom az idegen férfi hangját. Ekkor már alig mozdul valamit a hinta. Teljesen lelassult, ahogy hagytam magam elveszi a bensőm ürességében. Nagy szemekkel pillantok a feketébe bújt magas alakra. Rágok párat a nyalánkságon, mely még mindig a számban van, mióta kiléptem az éveken át búvóhelyet adó otthonom romos ajtaján. Lassan lóbálok egyet kettőt a lábaimon, közben erősen markolom az üléshez rögzített láncokat. Előre hajolva, döntött fejjel pislogok a férfira. Két, nyitott szájú rágás között köszönök neki vissza.
- Hali! – próbálok eldönteni, hogy ki ez. Ismerősnek tűnik a robosztus, izmos hím, ám sehogy sem jut eszembe honnan is ismerhetném. Ellenben az ő helyzetével. Abban a pillanatban, hogy azt mondja, menjek vele, mert mutatni akar valamit nem habozok. Leugrom a lomha hintáról, elrugaszkodom tőle és gyorsan felkapva a cuccom indulok el felé.
- Na, és hova megyünk? Mi lesz a meglepetés? – kezdem érdeklődőn faggatni. Noha, ötletem sincs miért, talán a közvetlensége miatt, de úgy döntöttem izgis lehet az a bizonyos valami, így meg sem fordult a fejemben, hogy nem kellene hallgatnom rá. Tetszett ez a dark-os megjelenés, annak ellenére, hogy az én ízlésvilágos sokkal csillogóbb és vadabb. Alig lehettem tőle másfél méterre, amikor valaki ismét hozzám szólt. Ezúttal éreztem, hogy belőlem jön: Veszély! Kiáltotta figyelmeztetőn. Nekem nem is kellett több. Tudtam, hogy erre az utóbbi hangra számíthatok. Ismer engem, ráadásul ő nagyon is ismerősnek hatott. Megtorpantam. Átjárt a felismerés.

A romok között álltam az igazgató kilátszó bokája előtt. Épp belerúgtam egyet, amikor valami mocorgást véltem felfedezni hét és fél óra felől. Oda fordítottam a tekintetem és megláttam. A törmelékből feltámadó halált. Ekkor léptem le.

Egy nagy hangra leszek figyelmes, egyfajta csapódásra, miközben a magasan függő ágyon tornászok. Fejjel lefele lógva, kíváncsian nézek a zaj irányába, míg meg nem pillantok két férfit. Az egyiket ismerem. Össze is ráncolom a szemöldököm Walsh láttán. A másik…
Ő AZ! EZ AZ A FÉRFI! WALSH OLDALÁN ÁLL!


Abban a röpke pillanatban, hogy belém hasított a felismerés ledobtam a cuccaimat, megragadtam az ütőmet és hátra, majd tiszta erőből előre lendítettem. Egyenesen az idegen, ám annál fenyegetőbb férfi fejét célba véve. Nem tudom, hogy sikerült-e eltalálnom, vagy kitér-e, netalántán elkapja a baseball ütőt, de ha valamiben biztos vagyok, akkor az, az, hogy nem szabad vele tartanom. Legfőképpen nem kaphat el. Bárki is legyen, bármit is akarjon, abból semmilyen, számomra előnyös dolog nem sülhet ki. Már tudom mi volt a bennem lévő vészvillogó, amikor a megtalálásomra gondoltam. Mint mindig, most is igaza lett a hangoknak a fejemben. Nem adhatok esélyt arra, hogy ez az alak győzzön! Nem szabad!

♥ note ♦ Mad Hatter ♥ 491 ♦ ©

Vissza az elejére Go down
Devon Delavega


Devon Delavega

patient

▲▼ Születési idő :

1978. Nov. 04.

▲▼ Kor :

45

▲▼ Párkapcsolat :

nincs

▲▼ Tartózkodási hely :

Walsh...


The big bad wolf & the crazy bitch Empty
TémanyitásTárgy: Re: The big bad wolf & the crazy bitch   The big bad wolf & the crazy bitch EmptyVas. Jan. 22, 2017 2:30 pm


To: Harley Quinn

Adrian Walsh oldalán állok. Ez számomra sosem volt kérdés. Meglehet, hogy annak idején ő volt az egyik, aki a legjobban élvezte a rajtam való kísérletezést. Azóta sok minden megváltozott. Továbbra is én vagyok a legidősebb a betegek közül, és ezen kétlem, hogy valaha, bármi is változtatna. Tisztelem az időközben bolonddá lett férfit, ahogy magamat is. Már akkor itt voltam, a kopár falak között, amikor a többiek még meg sem születtek. Az ennek köszönhető tudás miatt, és a lassan megismert kutatási részleteknek hála bizton állíthatom, hogy bár minden nehézség nélkül elhagyhatom a sokak rémálmát képező intézményt, én akkor is maradni fogok. Ez most egy kis ellentétet válthat ki az emberekben, de nem azért járom az utcákat, mert megszöktem. Őszintén mondva, maga az igazgató küldött ki erre az útra. Fel kell mérnem a terepet. Megfigyelni, és ha kell, egy kis csavarral segíteni a szökevényeket. Nem vagyok rossz. Még ha annak is gondolnak majd az engem nem ismerő génmanipuláltak, még ha emlékeznek is arra, hogy én vagyok a sötétben megbúvó veszély az épület folyosóin, az sem változtat a tényen: én a jók oldalán állok. Segítek, ha úgy hozza a lépés és szükségesnek látom. De, vissza is rángatom azokat, akiknek nem szabad a városi utcákon lófrálni. A többiek nem ismerik a részleteket, és az igazság az, hogy magam is csak remélem; tudom mi folyik itt. Walsh az egyik legkiszámíthatatlanabb, hiszen neki is manipulálva vannak a génei. Viszont, a legutóbbi kitörésem óta, már nem vagyok biztos abban, nem változtatott meg bennem valamit az utolsó vizsgálat során. Ráadásul, olyan betegek is kiszabadultak, akiknek soha nem lett volna szabad. Nem vagyok hóhér, nem fogok ítélkezni sem. Odabenn sokan megőrülhetünk, ám néhányunk sokkal veszélyesebb és kiszámíthatatlanabb, mint azt valaha gondoltuk. Őket… be, kell, zárni! Elvégre, nem vagyok gyilkos, hogy ily módon tegyek igazságot. Amúgy sem tartoznak hozzám. Mi mind a Walsh tulajdonai vagyunk, egy nagy rakás senkik, akiknek most van az egyetlen lehetősége arra, hogy bebizonyítsa, tudunk élni az egyszerű emberek között is és mi igenis vagyunk valakik.
Hosszúra nyújtott, gyors léptekkel szelem az utcákat fekete göncömben. Bakancs, farmer, póló, bőrkabát… mind-mind a legsötétebb árnyalatot tükrözik vissza miközben a délutáni napsütés eljött. Középhosszú, fekete hajam beállítottam a zuhanyozás után. Maga Adrian Walsh küldött ide, miután megbeszéltünk egy-két dolgot a robbanás és a közvetlen utána, valamint előtte történtekről. Elég sok mindent megváltoztattak a dolgok így, hogy egy olyan szereplő is felbukkant, mint az örökös túlélő, és kellemetlenül dilis Rena Stone. Nem okoz gondot megkeresni őt, hiszen csak a szagot kell követnem. Egyébként is, már önmagában elég feltűnő jelenség. Három alkalommal álltam meg csupán, mindig nyomokat keresve és találva. Ezek pedig egy régen letűnt játszótérre vezettek el, melynek egyik távoli pontjából hamar kiszúrtam a színes jelenséget.
A hintán ücsörgött és vélhetően élvezte a szabadságot. Kivettem hát kezeim a nadrágzsebekből és közelebb mentem. Nem túl közel, sőt, még a hintáig se. A végén még elszalad, bár úgy hiszem, ennél ő sokkal kíváncsibb természetű, még ha nem is épeszű. A távolságot adó, alig derékig érő korlátig léptem, így lehetett öt, legfeljebb nyolc méterre a vörös-kék csaj. Én szólítottam meg elsőnek.
- Helló Harley! – szándékosan szólítottam a bálványa nevén. Úgy gondoltam, így több esélyem van egy nyugodt beszélgetésre, bár a tervem az volt, hogy most rögtön elcibálom a hőn szeretett ketrecébe. Igazából, mázli, hogy nincs mellette egy Joker, különben jaj lenne annak, aki megsérti a királynőt. Remélem, nem is fognak találkozni és eltűntethetem ezt a nőszemélyt, mielőtt egymásra találnak. Amilyen beteg Walsh még a végén rájuk nyáladzana shippelés közben.
- Gyere Csajszi, mutatok neked valamit! – biccentettem neki abba az irányba, amerről jöttem. Kicsit sem vagyok ilyen, távol álljon tőlem az ilyesfajta beszéd, de valahogy úgy érzem, így több esélyem van arra, hogy átverjem és magammal vigyem minden nehézség nélkül. Jobb, ha önszántából jön ide, mintsem oda kelljen mennem és kiporolnom az alfelét.

Đ music Đ
Đ note Đ
Đ words Đ 629


Vissza az elejére Go down
Rena Stone


Rena Stone

resister

▲▼ Születési idő :

1988. Nov. 11.

▲▼ Kor :

35

▲▼ Párkapcsolat :

♥ én, én, én... ♦

▲▼ Tartózkodási hely :

♥ Phoenix ♦

▲▼ Hobbi :

♥ akad egy pár ♦


The big bad wolf & the crazy bitch Empty
TémanyitásTárgy: The big bad wolf & the crazy bitch   The big bad wolf & the crazy bitch EmptyVas. Jan. 22, 2017 1:11 pm



Devon &Harley
Csak a háborúban lesz az őrült ép elméjű.





Egyenletes léptekkel haladtam előre. Az Intézet a várostól jelentős távolságra helyezkedett el, így beletelt némi időbe mire elértem a határt. Nem tudom miért, talán megijedtek a lakók a robbanástól, de alig futottam össze valakivel. Igazából, senkivel se. A kitömött táskát a vállamra vetettem, míg a tarkómon átívelve a baseball ütőmre támaszkodtam. Az egész környék jobban ki volt halva, mint az a hely, ahonnan megszöktem. Semmi érdekeset nem találtam. Mi több, már-már unatkoztam. Egy kósza lelket se találtam, mindenütt mocsok volt és… csend. Megálltam és unottan elhúztam a számat. Kedvem lett volna ott helyben hisztizni, de nem volt kihez. Csak álltam és azon gondolkoztam, hogyha bemegyek a belvárosba, akkor mi legyen az első amit tenni fogok a rendbontás keretein belül. Menjek vásárolni pár csili vili rucit, netán verjek szét pár boltot, esetleg egy ékszer üzletet vaaaagy, egyszerűen menjek bankot rabolni? A végére egyik ötletem jobban tetszett, mint a másik. A fantáziám lassan elszabadult, én meg bambán álltam az utca közepén, mint valami holdkóros. A különbség az volt, hogy a nap magasan járt.
Végül egy kisebb, kellemes szél támadt fel, ami csikorgó hangot hozott dobhártyámig. Nem tudtam hova tenni, amíg meg nem hallottam: Kövesd!
- Huh? – pislantottam egyet, majd körbe néztem. Sehol senki. Hirtelen eszembe jutott valami, amitől egyik mutató ujjammal ráböktem a homlokomra – Jah! Csak a hangok. – vigyorogtam fennhangon. Fel sem tűnt, hogy teljesen egyedül vagyok és mégis hangosan beszélek. De, kit is zavarna ez? Nem nagyon tud érdekelni a helyzet, így minden különösebb visszakérdezés nélkül indultam el a nyikorgás irányába. Követtem a fejemben szóló útmutatást egészen addig, míg el nem értem egy elhagyatott játszótérre. Amint megpillantottam a lassan mozgó hintát elöntöttek a gyerekkori emlékeim. Újabb percek teltek el bambán.

- Gyere, Rena! Kapj el, ha tudsz! – mondta futás közben egy barna hajú lány. Követtem. Átbújtunk a korlátok alatt és amikor utolértem belevertem a fejét az egyik vaskerítésbe. Elterült. Enyhe gonoszsággal némiképp büszkén jelentettem ki:
- Meg vagy!

Most hintázom és nevetek. A körülöttem lévő gyerekek és szülők lassan elhalványulnak és eltűnnek. A nap is alig látszik már ki a horizont mögül. Egyedül maradtam.


Határozott léptekkel indultam el a hintához s annak rozsdás, vas lábához egyszerűen lecsúsztattam a cuccaim, majd rá ültem az ülésre és löktem egyet magamon.

♥️ a kezdők sose mentek Zacsi ♦️ music ♥️ 368 ♦️ ©️

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The big bad wolf & the crazy bitch Empty
TémanyitásTárgy: Re: The big bad wolf & the crazy bitch   The big bad wolf & the crazy bitch Empty

Vissza az elejére Go down
 

The big bad wolf & the crazy bitch

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Little wolf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Külváros :: Elhagyatott területek-