KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 Matt keresettjei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Matthew Blackwood


Matthew Blackwood

resister

▲▼ Születési idő :

1998. May. 14.

▲▼ Kor :

25

▲▼ Párkapcsolat :

kapcsolatban


Matt keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt keresettjei   Matt keresettjei EmptyVas. Feb. 12, 2017 6:31 pm

Szabadon választható
Igaz barátot találni nem könnyű. Ám olykor egy röpke, kényszer szülte szövetség is tud boldog pillanatokat okozni.

Név: választható

Kor: 17-18

Csoport: ápoló
Segítőm/szeretőm??

Ryan Guzman ( de lehet más is)

szabad
Te volnál az? Te vagy az, aki 4 éven keresztül ápolt, ha az őrök elvertek. Nagyon rendes voltál velem mindig is. Nem tudom, hogy miért. Talán természetedből adódóan (vagy valami hátsó szándékaid voltak). Mióta elszöktem nem találkoztunk egy bizonyos napig. Az utcán futottam veled össze. Te vagy az egyetlen a dolgozók közül, akiben meg tudok bízni. Elmondtam neked a tervemet. Azt mondtad, hogy tudsz segíteni, de kérsz cserébe valamit. Nem mondtad el, hogy mit kérsz, de engem csak az érdekel, hogy kimentsem a lányt akit szeretek. Vajon mit fogsz kérni? Lehet hogy csak átversz?

// Nem szeretnék sok mindent megszabni. Bármin lehet változtatni. Nagyon várlak. Sok izgalmas játékot tudok ajánlani csak gyere Smile
Vissza az elejére Go down
Matthew Blackwood


Matthew Blackwood

resister

▲▼ Születési idő :

1998. May. 14.

▲▼ Kor :

25

▲▼ Párkapcsolat :

kapcsolatban


Matt keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt keresettjei   Matt keresettjei EmptyVas. Feb. 12, 2017 6:12 pm

Szabadon választható
A hűségesek csak a hétköznapi oldalát ismerik a szeretetnek; a hűtlenek ismerik a szeretet tragédiáit.

Név: választható

Kor: 17-18

Csoport: ellenálló (farkas gének)
Segítőm/szeretőm??

Shelley Hennig ( de lehet más is)

szabad
Te volnál az? Te is a nővérem ellenálló csapatába tartozol. Farkas géneket kaptál te is, mint én. Te vagy az egyetlen a csapatból aki tud a tervemről. Ki akarom szabadítani a barátnőmet az intézetből. Nagyon segítőkész vagy. Talán túlságosan is. Nyomulós vagy és én próbálok uralkodni magamon, de nem könnyű. Egyik este mikor terveztük a betörést megcsókoltál. Eltávolodtam tőled. Nem azzal volt a baj, hogy ezt tetted, hanem hogy élveztem. Nagyon is élveztem. Bűnösnek éreztem magam. Egy ideig kerültelek, de muszáj lesz újra beszélnem veled, mert nélküled nem menthetem ki a barátnőmet. Vajon engedni fogok? És mi lesz ha kiszabadítjuk a szerelmemet?

// Nem szeretnék sok mindent megszabni. Bármin lehet változtatni. Nagyon várlak. Sok izgalmas játékot tudok ajánlani csak gyere Smile
Vissza az elejére Go down
Matthew Blackwood


Matthew Blackwood

resister

▲▼ Születési idő :

1998. May. 14.

▲▼ Kor :

25

▲▼ Párkapcsolat :

kapcsolatban


Matt keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Matt keresettjei   Matt keresettjei EmptyVas. Feb. 12, 2017 5:45 pm

Szabadon választható
A szerelem, különösen az első szerelem bizonytalan alap a házassághoz.

Név: választható

Kor: 17-18

Csoport: páciens (macska gének)
Szerelmem

Talia Maxine (a sok közös kép miatt, de bárki más is lehet)

szabad
Te volnál az? Az intézetben találkoztunk először. Neked más tudósod volt, de az egyik kísérlet után összefutottunk a folyosón. Utána minden délután együtt töltöttük a szabadidőnket. Hamar egymásba szerettünk. Pár hét telt el a megismerkedésünk után és meg is történt az első csók. Fiatalok voltunk még. Sok rosszaságban részt vettünk. A macska génjeid miatt könnyen ki tudtál lógni este hozzám. Az estéket is gyakran töltöttük együtt és bátran vállaltuk az elzárást, ha lebuktunk. Amikor megjelent a szemünk előtt a szabadulás esélye, mind a ketten meg akartunk lógni. Sajnos csak nekem sikerült, te pedig ott maradtál az intézetben. A célom, hogy betörjek és kiszabadítsalak, de ez nem megy könnyen. Próbálok hűséges maradni hozzád, de most hogy újra a kinti világban vagyok, sok a külső hatás, ami megnehezíti a dolgom. Főleg az a farkas lány. Vajon kitudlak szabadítani? Ha igen akkor vajon tönkre teszi a kapcsolatunkat a másik lány?

// Nem szeretnék sok mindent megszabni. Bármin lehet változtatni. Nagyon várlak. Sok izgalmas játékot tudok ajánlani csak gyere Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Matt keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt keresettjei   Matt keresettjei Empty

Vissza az elejére Go down
 

Matt keresettjei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok által keresett karakterek-