KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 Hogwart Kane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rena Stone


Rena Stone

resister

▲▼ Születési idő :

1988. Nov. 11.

▲▼ Kor :

35

▲▼ Párkapcsolat :

♥ én, én, én... ♦

▲▼ Tartózkodási hely :

♥ Phoenix ♦

▲▼ Hobbi :

♥ akad egy pár ♦


Hogwart Kane Empty
TémanyitásTárgy: Hogwart Kane   Hogwart Kane EmptySzomb. Feb. 04, 2017 5:39 pm

Hogwart Kane
radical ♦ liar ♦ mysterious

Hogwart Kane

53

ellenálló
ellenállók vezetője

Tim Roth

szabad
Hogwart tipikusan az a férfi, akit ha először megpillantasz, mély nyugalom vesz körül. Bízol benne és a tudásában. Nem kérdezősködsz, mert tudod, hogy ő mindenről gondoskodik. Utóbbi még igaz is, ám a valóság az, hogy ő a legradikálisabb és legvakmerőbb az ellenállók vezetői közül. Komoly, gazdag és befolyásos. Igazi stratéga. Elhíresztelte, sikeresen, hogy ő a jófiú és mindenki kedvesnek hiszi. Igazság szerint, egy kegyetlen alak, akinek megbízhatatlan minden szava. Ha igazat is mond, azt homályosan, rejtvényben mondja, így alig lehet érteni mit is akar pontosan. Hidd el, nagy veszélyben vagy, ha vele tartózkodsz egy szobában. Pláne, ha a saját birtokán!
A többi ellenállóval nem ápol jó viszonyt. Ha szükségét látja, akkor velük is felveszi a harcot. A szemében mindenki egy eltaposandó bogár. Ő egyfajta kiskirály, aki minden áron ki akar emelkedni a többiek közül, amit a célja elérésével akar. A célja pedig megsemmisíteni, elpusztítani mindent, ami az Intézethez kapcsolódik. Nem számít, hogy orvos vagy beteg az illető, hajlandó még a civileken is átgázolni és minden létező eszközt bevetni a totális megsemmisítés érdekében.
Vissza az elejére Go down
 

Hogwart Kane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Canon karakterek-