KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 lennél a megmentőm?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Venus Jones


Venus Jones

patient


lennél a megmentőm? Empty
TémanyitásTárgy: lennél a megmentőm?   lennél a megmentőm? EmptySzomb. Jan. 21, 2017 10:40 am

Kereszt + Vezetéknév
i wonder what i look like in your eyes

Becenév

21

páciens
törődés

bob morley

szabad
Te volnál az?
Nem tudtam, miért foglalkoztattalak téged annyira. Olyasvalaki voltál, akinek megvolt a saját bandája, aki köré izgatottan gyűltek az emberek, mert a szavaid adtak nekik valamit, amire mindig is vágytak. Reményt. Mindig lázadó típus voltál, aki nem bízott az intézményben, és te voltál azon kevesek közül az egyik, aki a páciensek körében bátran felvállalta a Walshról alkotott véleményét. Sejtetted, hogy valami nincs rendben az intézményben, minduntalan kutakodtál, és azok között a vezetőegyéniségek között voltál, akik a szökés idején terelték a pácienseket. Rád felnéztek. Te voltál az egyik vezetőjük, akinek a szavában megbízhattak.
Azonban te is beláthattad, nem mindenki vonul majd be a lobogód alatt gyülekező seregbe. Hozzád hasonlóan én is egy kisebbség erős tagja voltam. Amíg én hálás lakója voltam a Walshnak, te puccsot szerveztél. Nem kellett volna soha foglalkoznod velem. Az olyanokat, mint én, nem kedvelték a hozzád hasonló vezéregyéniségek. Én voltam a gonosz hűséges kutyája, a lehetséges spicli, akinek könnyedén eljárhat a szája arról, hogy toborzod magad közé a lázadókat.
Mégis megtaláltál.
Sorszerűen, éppen a szökés előtti nap - bár nyilván akkor még nem tudtátok, hogy másnap sikeresen megszöktök majd - kerestél fel, hogy "csatlakozzak" hozzátok. Sosem kerestél fel senkit ilyen kéréssel, a legtöbben tudtak rólad, ha akartak csatlakozni, akkor megkerestek téged. Én persze nem haboztam sokat, mielőtt visszautasítottam nagyvonalú kérésedet.
A kezembe nyomtál egy telefont.
- A közeljövőben, ha sikeres lesz a puccs, eltűnünk innen. Ezt rakd el, ha már nem leszek itt, és mégis el akarnál szökni, hívj fel - magyaráztad, és felpattantál, mint aki jól végezte dolgát megindultál a bejárat felé.
- Megőrültél?! - pattantam utánad akadékoskodva. - Ha ezt megtalálják nálam, A toronyba zárnak - álltam eléd, makacsul a mellkasodnak nyomva a kis készüléket. - És... Amúgy sem lesz rá szükségem - vontam vállat.
- Hercegnő - vetetted be azt a féloldalas mosolyt, amivel a lányokat volt szokásod bénítani -, akkor ne találják meg. - közölted a nyilvánvalót, mintha agyilag nulla volnék, és eltűntél.
________________________________________________
// Nem szabnám meg a továbbiakat, a név választható, a pb cserélhető, csak előtte szólj, hogy kire cserélnéd (bár Bob annyira szexi, hogy AHW). Azt sem szabnám meg, hogy miért találta meg éppen Vee-t, de a későbbiekben örülnék, ha valamiféle romantikus (eh, gondolod mennyire lesz romantikus:D:D) szál is kialakulna közöttük, mivel nyilvánvalóan Vee telefonálni fog, amikor rájön, hogy már nincs szükség több vizsgálatra, és ezért megölnék, hiszen haszontalanná vált. A karakter képessége is szabadon választott, meg igazából minden, amiről nem írtam, azt az alkotóra bízom.  10  10  Nagyon várom, már most imádom, gyere-gyere légyszi  *-*



Vissza az elejére Go down
 

lennél a megmentőm?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok által keresett karakterek-