KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 jó barát

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kale Dempsey


Kale Dempsey

patient

▲▼ Születési idő :

1997. Jan. 05.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

a love like war ❞

▲▼ Tartózkodási hely :

walsh tower ❞


jó barát Empty
TémanyitásTárgy: jó barát   jó barát EmptyHétf. Jan. 16, 2017 1:36 pm

Kereszt + Vezetéknév
You annoy me more than I ever thought possible, but, I want to spend every irritating minute with you

Becenév

18

páciens
érdekes kapcsolat

katherine mcnamara

szabad
Te volnál az? Hogy ki vagy te az életemben? Nehéz lenne megmondani, hiszen én magam sem tudom, hogy minek kellene ezt nevezni. Sosem voltunk kapcsolatban, mindig csak barátok voltunk, bár nem olyan rég alakult ki az sem közöttünk, mégis megbízom benned. Hidd el, ez nálam hatalmas szó, nem bízom meg akárkiben, de te felkeltetted a figyelmem, talán azzal, hogy nagyon idegesítő vagy, de végül nem amiatt maradtam melletted. Az, hogy nagyon megbízom benned, abban látszik igazán, hogy megvédenélek mindentől, és meg is tettem. Az egyik őr pontosan nem tudom mit akart veled tenni, de a lényeg, hogy én megállítottam, elég szépen helybenhagytam, aztán kaptam a nyugtatót, és a toronyban ébredtem. Miattad áldoztam be az életemet, szóval remélem, hogy jól bánsz ezek után az életeddel és nem fogod itt pazarolni el bent az épület négy fala között.

Nagyon semmit sem szabnék meg benne, ennyi az alapja a dolgoknak, ha nem szeretné aki elviszi, hogy az elmegyógyóban maradjon a szökésnél ki is mehet, és akkor könnyebb későbbi játékokat összehozni, ami nem csak múltas:3 jellemre, egy igazi nőt képzeltem el, aki ha olyan napja van, még azon is ki tud akadni, hogy miért zöld a fű, de egyébként kedves, és egészen bátor lány. A pb alany változtatható természetesen, a közös képek miatt gondoltam rá, viszont nagyon örülnék, ha hasonló árnyalatú haja lenne a másik ajánlatnak is. Kale közel múltjának fontos része, így nagyon várom, pm-ben lehet zaklatni, akár hosszabb múltat is ki lehet hozni belőlük 10
Vissza az elejére Go down
 

jó barát

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok által keresett karakterek-