KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 i don't need a pretty poet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kale Dempsey


Kale Dempsey

patient

▲▼ Születési idő :

1997. Jan. 05.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

a love like war ❞

▲▼ Tartózkodási hely :

walsh tower ❞


i don't need a pretty poet Empty
TémanyitásTárgy: Re: i don't need a pretty poet   i don't need a pretty poet EmptySzer. Feb. 01, 2017 6:05 pm




moon & kale ;;
•• i’ll be right here now to hold you when the sky falls down

Az elmúlt időben, akárhányszor hallottam Moon hangját, mindig csak a kétségbeesettség, s a reményvesztettség tükröződött belőle. Tudtam jól, hogy ő már elfogadta azt a sorsot, ami odafent várt ránk, s én bárhogy is próbáltam visszahozni az életkedvét, úgy éreztem, mintha az üres falnak beszélnék. Jobb napokon úgy tűnt, mintha kicsivel jobb kedve lenne, mintha végre megjelent volna benne ismét a remény akár legapróbb szikrája is, s a hangom valamiféle megnyugvást nyújtott volna számára. Voltak azonban olyan napok is, mikor ugyanazt éreztem, mint mikor legelőször beszéltünk. Mintha bármi, amit mondtam értelmetlen, s felesleges lett volna. Persze ez sem jelentette, hogy feladom. Még akkor sem tettem volna ezt, hogyha én is úgy látom, hogy minden egyes kimondott szó csak elillant volna a levegőben egyik pillanatról a másikra, mielőtt átszűrődve a falon eljutott volna a lányhoz, hogy felélesszem benne az élni akarás vágyát, s elhitethessem vele, hogy ez még nem a vég. Nem lehet a vég!
A legjobb volt az időzítés arra, hogy összezártak minket. Végre nem választott el minket egymástól semmi, ezáltal pedig úgy éreztem, a szavaim még többet érnek, mint üres ígéretek. Hiszen mégis mit tehettem volna a fal másik oldaláról?
A válasza hallatán csak lassan bólintottam magam elé bámulva, mintha próbálnám felfogni a dolgot, bár utólag belegondolva a kérdésem ostobán hangozhatott, hiszen a válasz egyértelmű volt. Hátam a kemény falnak vetettem és alsó ajkamat harapdálva gondolkoztam, mégis mit kellene válaszolnom erre. Van ilyesmire egyáltalán jó válasz? Szerencsére kettőnk közül nem csak én voltam zavarban. Legalábbis ezt sikerült megállapítanom Moon reakciói alapján, ahogy fél szemmel rá pillantottam.
Már épp készültem megtörni a kínos csöndet, mikor végül megmentett attól, hogy valami ostobaságot dadogni kezdjek. – Hát persze, hogy nem fogunk! – Vágtam rá kissé homlok ráncolva, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga – bár talán kissé át is estem a ló túl oldalára. Nem akartam, hogy azt higgye, az a fajta srác vagyok, aki kap az első adandó alkalmon, mikor lefeküdhet valakivel, ezt a fajta helyzetet, s Moon érzéseit pedig főként nem használtam volna ki. Ez persze nem jelentette azt sem, hogy nemet mondanék egy ilyen ajánlatára. Mégiscsak róla volt szó – valakiről, akivel kölcsönösen támaszkodhattunk egymásra. Ráadásul Moon még mindig gyönyörű.
Halkan felsóhajtottam, ahogy ismét magam elé kezdtem bámulni, mert attól féltem, ezzel a kellemetlen beszélgetéssel fogjuk megölni a pillanat varázsát. Azon gondolkoztam, vajon mivel tudnám terelni kissé a gondolatait erről az egészről, mikor ismét meghallottam a hangját. Lepetten emeltem rá a tekintetem, résnyire nyíló ajkakkal és újra meg újra lejátszottam a fejemben a szavait. Legalábbis nem itt. Nem egészen tudtam, ez mit is jelent pontosan, vagy egyáltalán hányadán állunk, de automatikusan egy mosolyra húzódtak ajkaim.
De az is lehet, hogy ezt már csak azért mondja, mert úgy érzi, tartozik nekem. Bepánikoltam.
- Nem szeretném, ha azt hinnéd, hogy nekem csak erre megy ki ez az egész – szólaltam meg végül, mikor már tényleg úgy éreztem, illő lenne valamit mondanom. – Nem azért akarlak kijuttatni innen, mert cserébe várok tőled valamit, és azt sem szeretném, ha azt hinnéd, tartozol nekem bármivel. – A végére a hangom kissé átváltozott, mintha mentegetőzni szeretnék, bár valójában semmi szükség nem volt erre. Tudtam, hogy Moonban meg sem fordulnak ilyen gondolatok – legalábbis reméltem -, de úgy éreztem, jobb tisztázni minél előbb. A következő kijelentése hallatán azonban torkomon akadt a szó. Lefagyva pillantottam rá ismét, elvégre kaptam egy információt, amit hirtelen nem tudtam hova tenni magamban. Mondjuk ez sok mindent megmagyaráz – kúszott elmémbe a gondolat, ami által sikerült is kissé megnyugodnom, hiszen így már biztos lehettem benne, nem velem van a baj.
- Oké – böktem ki végül kissé kínosan, de ennél többre egyelőre képtelen voltam. Kellett pár pillanat, mire végre sikerült valami értelmes dolgot is mondanom. – Az elsőnek különlegesnek kell lennie, én megértem. És amúgy sem csinálnék semmit, amit te nem akarsz csak azért, mert pár orvos azt mondja, csináljuk… - nyögtem ki végül halkabban.
Ahogy fejben ismét végigpörgettem az ápolók tervét, rájöttem, hogy közeleg a vég. Én magam is kezdtem kicsit aggódni, és nem tudtam, hogyan nyugtathatnám meg a lányt. Azonban nem engedhettem meg magamnak, hogy lássa, kissé meginogtam, mert végleg elveszíti azt a kis reményt is, amit a napok elteltével sikerült felélesztenem benne. Nem sok mindent tehettem, csak hogy bebizonyítom neki, mellette vagyok. És persze törhetetlenül hittem abban, hogy hamarosan csak valami borzalmas emlékként tekinthetünk vissza az itt eltöltött időszakra, némi boldogsággal ötvözve, amiért sikerült egymásra találnunk. A körülmények pedig mellékesek voltak.
- Ha nem mondasz semmit, akkor is tudom, hogy nem fogsz hátra hagyni, ahogy én sem tenném ezt fordított esetben – egy biztató mosollyal az arcomon eltűrtem egyik oldalt a haját füle mögé. – Tudom, nem lehet könnyű megbízni másokban azok után, hogy… - egy pillanatra elhalt a hangom, de nem eresztettem a tekintetét közben. – De én más vagyok – fejeztem be végül a tőlem telhető legőszintébb hangvételben.
Értetlenül figyeltem a hirtelen mozdulatait, de szó nélkül vártam, mi lesz ennek a vége. Az ágyról csak akkor ugrottam fel, mikor ismét meghallottam a hangját. Leguggoltam, hogy alaposan szemügyre vehessem az ágy lábát. Azonnal leesett, mégis mi járhat a fejében, de kissé homlok ráncolva pillantottam fel rá.
- Nem vagyok benne biztos, hogy ezt ki tudom törni – vallottam be kissé bűnbánóan, és egy pillanatra úgy éreztem, nekem is csak a szám járt egész eddig, de cselekedni nem tudok. Pedig ez nem így volt. Nem akartam, hogy így legyen.
Gondolataim megtörve, kissé makacsul egyenesedtem fel és próbáltam összeszedni minden erőmet, ami az állati génjeim miatt hatásosabbak lehetnek, mint egy átlagembernek. Az egyik kezem kitártam Moon felé, jelezve, hogy lépjen hátrébb, majd miután ez megtörtént gondolkodás nélkül rúgtam bele egy hatalmasat az ágy lábába, de túl nagy hatást nem értem el vele. Láthatóan megmozdult, s kissé behajlott a vágott rész vonalában, de ez még nem volt elég. Mély levegőt vettem, majd még egy rúgással végül kiszakítottam a helyéről a csövet, ami által az ágy megrogyott a hiányzó tartó láb irányába. A cső hangosan csapódott a földön, majd gurult pár métert. én pedig kissé ijedten pillantottam az ajtó felé.
- Szerinted meghallották? – Néztem végül Moonra. – Mert ha így van, azt hiszem, nincs sok időnk kigondolni a következő lépést – tettem még hozzá, bár szerintem ez kijelentés nélkül is eljutott a tudatáig.
A fegyverünket felvettem a földről és átnyújtottam neki. – Ezt a részét rád bízhatom? Jobb, ha kettőnk közül én vagyok az, aki elvonja az őrök figyelmét, hogy több esélyed legyen kijutni innen. – Bár nem mondtam, a cél az volt, hogy őt biztonságban tudjam, az már nem is érdekelt, velem mi lesz. Biztos voltam benne, hogy van annyira ügyes, az a cső elég legyen neki ahhoz, hogy átverekedje magát akár egy hadseregen is. Az én dolgom pedig már csak a figyelem elterelés volt, hogy könnyedén kisétálhasson azon a kapun, ami elválasztja a szebb élettől.





1 106 szó •• right here •• feleslegesen hosszú reag, nem kell ennyit írnod  Zacsi •• ©
Vissza az elejére Go down
Moon Aquis


Moon Aquis

patient

▲▼ Tartózkodási hely :

⥽ the tower ⥼


i don't need a pretty poet Empty
TémanyitásTárgy: Re: i don't need a pretty poet   i don't need a pretty poet EmptyCsüt. Jan. 26, 2017 1:22 pm


Kale && Moon
you make my heart forget that it was broken
Valahogy az elnyűtt rugókkal ellátott betegágy is kényelmesebbnek tűnt mellette, mint az enyém, egyedül. Annyira azért nem ment el az eszem, hogy ne vegyem észre, csak a közelsége tett mindent sokkal elviselhetőbbé, ha mondhatom, széppé, békésebbé. Nem tűnt olyan elveszettnek minden, pedig lent még, vagy itt fent, pár napon keresztül úgy éreztem, teljesen magamra maradtam. Aztán jött a hangja, ami sokkal kedvesebbnek tűnt minden egyes szóval, sokkal kedvesebbnek, mint egy ölelés bárkitől. Változnak a dolgok, még úgy is, hogy be vagyunk zárva ide, ahova sosem kellett volna. Egy ideig tényleg úgy éreztem, nekem itt a helyem, de senki sem tűnt őrültnek. Aztán arcon csapott a valóság, hogy valóban nem kellene itt lennünk. Most pedig mindketten a halál kapujából integetünk a túlvilágnak, a hátrálás lehetősége pedig onnét elég ködös. De létezik, tudom.
- Azt hiszem - válaszolom könnyedén, mégis elárulnak mozdulataim, ahogy hajamba túrok azzal a céllal, hogy sötét tincseim takarást adjanak arcomnak, hogy ne nézhessek rá, ő pedig rám, sütne rólam mennyire zavarban vagyok. Nem vagyunk kényszerítve rá. Végül is, vagy megtesszük, vagy meghalunk, de ott az a kiskapu, a szökés, ami innen a Toronyból nehezebb. Nekem pedig dunsztom sincs mégis hogyan kivitelezzük. Arról sincs, egyáltalán hogyan kezdhetnénk bele. - De nem fogunk - jelentem ki végül határozottan, rápillantva. Viszont nem akarom, hogy félreértse, mert istenigazából én magam sem tudom mit várok tőle, mit várok magamtól, mit várok tőlünk. Abban ugyanakkor teljesen biztos vagyok, hogy akármi is történhet köztünk, az nem az intézményben lesz, nem azért, mert kénytelenek vagyunk. - Legalábbis nem itt - vontam meg felé közelebben helyezkedő vállam, mintha ez annyira könnyed téma lenne nálam. Pedig nem, csak nem akartam kényelmetlen helyzetbe hozni azzal, hogy rosszul fogadom. Amúgy sem maradunk itt, ezt a fejembe vettem már rég, legalábbis ő ki fog jutni, ha szerencsénk van, én is. Ő sokkal előrébb van a fontossági listámban, pedig azt hittem a második helyről sosem csúszok a harmadikra. Vacillálok azon, hogy ki is lehet az elsőn, Evan, Kale, Evan, Kale. Pedig ezen nem kellene gondolkoznom. Kale többet tett értem a legnagyobb szükségben, mint Evan. Mintha ezt akarnám vele közölni, úgy fordulok felé nagy lélegzetvétellel, majd csak vonásait csodálom újra elnyílt ajkakkal, mielőtt kibökném:
- Még szűz vagyok.
Ezzel a ténnyel nem tudom mit kezdhetne. Csak kimondtam. Hátha, így újragondolja, s ezzel megmagyarázom neki azt, miért olyan visszás ez a helyzet.
Újra gondolataim rabjává váltam, amint közöltem, hogy sürgősen el kell mennünk innen. Hogyan is maradhatnánk? Semmit sem tudunk, csak amennyit én megértettem. Fogadni mernék, hogy buktató is van benne, csak nem vettem észre. Valami nagyon nem stimmel, bármi is legyen az, nem akarom megvárni, ameddig bekövetkezik. Ezért forognak kerekeim nagy sebességgel, mégsem jutnak sehova, csak zsákutcába. Az egyikből pedig visszaránt csak pár szóval, egy ígérettel, nem utolsó sorban kezemen érzett szorításával. Itt vagyok már pár perce és még mindig képzelgésnek tűnik, hogy vele lehetek. Meg fogom szokni, tényleg velem marad, vagy ő is emlékfoszlány lesz a végén, mint eddig mindenki? Őt nem akarom elveszíteni. Őt nem.
Ahogy ő sem engem. Hiszek neki, jó ideje minden szavában reményforrást találok. Valami pedig azt súgja ezek nem hamisak.
- Találni fogunk egy módot rá - nem eresztem tekintetét továbbra sem, most az én sorom jön, nekem kell elmondanom, nekem kell megnyugtatnom. Egy ilyen helyzetben, ahogy eddig is, támasza leszek. - Nem tudom mit mondhatnék... Talán azt amit már ezerszer ígérhettem onnan - fordulok a fal felé, amerre az én cellám van, legalábbis a régi cellám, de végül újra szemein állapodok meg. - Hogy mindig számíthatsz rám, mondtam, az életem árán is. De remélem együtt új életet tudunk majd kezdeni. És, ha kell egy biztos pont az életedben, akkor az leszek én, az leszek, amire szükséged van. Remélem azt pedig mondanom sem kell, hogy melletted leszek, akármi is legyen - halkan beszélek, de a csendben így is tisztán hallható minden, amit mondok. Sokszor mondtam már ezt neki, de más, más szemtől szembe, sokkal biztosabbnak hangzik. Itt, ebben az intézetben az emberek eszüket vesztik, minden hitüket, ahogy ő is úgy érezheti, ez mind eltűnt. Ő pedig bennem tartotta a lelket így is, ezért ideje holtbiztosan tudnia, hogy számíthat rám, ha kell, én leszek az erősebb köztünk, ha nem bírja tovább. Ehhez pedig az első lépésünk az, hogy sikeresen elhagyjuk a gyogyó kapuját, s olyan hirtelenséggel kezdek forgolódni, mintha egy kulcsot keresnék ehhez. Felmérve a terepet, valami olyat kerestem, amivel lehet ütni. Nagyot.
Lemásztam a matracról, majd az ágy lábát nézegettem gyanúsan, mintha meg akarna szökni előlem. Vasból van, elég vastag, és ha megkocogtatom, hallhatom, hogy üreges, így nem olyan vastag tömb. Bele is van vágva, mintha valaki reszelte volna, de nem jutott sokra vele, pedig ha tovább fűrészelte volna isten tudja mivel, akkor most talán, ha nem is én, de Kale le tudnánk törni.
- Nézd! - intek neki, hogy jöjjön, bár a fejembe gondolom nem lát, így lehet fogalma sincs mit akarok kihozni ebből. - Mehetünk ezzel valamire - mutogatok a szerzett, vagyis a még meg nem szerzett fegyverünkre, mivel mást itt biztosan nem találunk. Ha pedig ütni nem is, de sebet okozhatunk vele, ha meg tudjuk szerezni, a csonk törött lesz, ami már valami. Bár, most teljesen jogos lenne a kérdés, hogy mire mennénk egy ágylábbal, pedig szerintem teljesen egyértelmű.

 


857●● surrender ●●  ©

Vissza az elejére Go down
Kale Dempsey


Kale Dempsey

patient

▲▼ Születési idő :

1997. Jan. 05.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

a love like war ❞

▲▼ Tartózkodási hely :

walsh tower ❞


i don't need a pretty poet Empty
TémanyitásTárgy: Re: i don't need a pretty poet   i don't need a pretty poet EmptyPént. Jan. 20, 2017 11:05 pm




moon & kale ;;
•• i’ll be right here now to hold you when the sky falls down

Gondolni sem igazán mertem rá, hogy egyszer majd ott állhatok Moonnal szemben, elvégre pontosan jól tudom már, hogyan működnek itt a dolgok. S most, hogy belökték az ajtón, olyan volt, mintha mindez csak valami ostoba fantazmagória lenne, egészen addig, amíg magamhoz nem öleltem. Akkor hirtelen minden apró kétségem eltűnt és szinte ki is tisztult az elmém. Megnyugodtam. És szerettem volna a tőlem telhető maximális biztonságot nyújtani a számára, s biztos voltam benne, hogy elég egy szoros ölelés is hozzá, hogy tudja, ha mellettem van, nem kell félnie semmitől.
Mikor rám emelte a tekintetét, és láttam egy mosolyt kirajzolódni az arcán, ajkaim automatikusan viszonozták a gesztust és elmélyedve tekintetében csak megismételtem szavait, melyek apró ígéretként hangoztak ajkaim közül. – Élni fogunk – gyengéden végig simítottam az arcán, majd nagy nehezen elengedtem, s végül megszakítottam a szemkontaktust, hogy „kényelembe” helyezhessük magunkat és a lényeges dolgokról is ejtsünk pár szót. A miértekről. Elvégre én nem tudtam semmit, és csak remélni tudtam, hogy némi magyarázattal tud szolgálni a kialakult helyzetre.
Ahogy beszélni kezdett, kissé felvont szemöldökkel gondolkoztam el mindazon, amit mondott és logikus magyarázatnak tűnt. Viszont ez azt is jelentette, hogy bizonyára csak pár napunk van, mielőtt úgy döntenek, hogy nincs értelme ezt csinálni és végeznek mindkettőnkkel. Azt pedig nem hagyhattam, hogy Moont bántsák. Már egy ideje a fejembe vettem, hogy kerüljön is bármibe, meg fogom védeni akár az életem árán is, s úgy tűnt, hogy az a pillanat vészesen közeledik, mikor cselekednem kell majd. Nem akartam kifutni az időből, de a hurok a nyakunk körül egyre szorosabbá vált.
- Szóval ez azt jelenti, hogy le kellene feküdnünk egymással? – Néztem rá ismét kissé félve emelve rá tekintetem, hiszen akárhogy is néztem ez egy viszonylag kényes téma volt. Ne vagyunk állatok attól, mert kicsit mások vagyunk, mint az átlagos emberek. Az ostoba képességeinken kívül ugyanúgy gondolkozunk, és ugyanúgy vannak érzéseink. És a babagyártás sem megy csettintésre.
Moon gyönyörű.
Már első alkalommal beleszerettem a hangjába.
Úgy érzem, mintha évek óta ismerném és semmit sem akarok jobban, mint megóvni őt.
Moon gyönyörű.
Ez viszont nem elég ahhoz, hogy olyasmit tegyek, amit ő nem akar. És hogy én akarom-e? Nos, erre nem tudnék válaszolni, azt hiszem. Felfoghatatlanul jó érzés, hogy végre úgy érzem, valaki mellettem áll, akivel ráadásul kölcsönösen bízhatunk egymásban és számíthatunk a másikra. Megértjük egymást. De a szex mégiscsak szex, ez pedig mindentől eltekintve egy kényes téma számomra, ha épp Moonról van szó.
Gondolataimból már csak az térített vissza, mikor közelebb hajolt és felvetette a szökés ötletét. Lassan bólintottam jelezve, hogy egyetértek. De sajnos még fogalmam sem volt, ezt mégis hogyan kivitelezhetnénk... Tudtam, hogy én vagyok az egyetlen, akire Moon számíthat, és egy pillanatra sem akartam csődöt mondani. Én képes vagyok beleolvadni a környezetembe, így feltűnés nélkül kisurranhattam volna bármelyik ajtónyitásnál, de Moon már kissé nehezebb eset. Aggódtam. Ezt viszont egy pillanatra sem hagytam kiülni az arcomra, elvégre szerettem volna, ha csak a remény apró szikráit látja játszani a tekintetemben, hogy legalább a magabiztosságommal tudjam bíztatni arra, hogy minden rendben lesz és egy percig sem kell aggódnia.
- Nem fogom hagyni nekik, hogy bántsanak. Ezt megígérem neked – jelentettem ki határozottan, miközben kezéért nyúltam, hogy gyengéden megszoríthassam. – És ki is foglak vinni innen, az első adandó alkalommal. Olyan messzire viszlek innét, amennyire csak lehet, hogy soha ne találhassanak ránk. És nem foglak magadra hagyni egy percre sem. Jöhet bármi, én melletted leszek – monológom közben tekintetem az övébe fúrtam és egy pillanatra sem eresztettem, hogy érezze a szavaim súlyát, és tudja, hogy minden egyes dolgot komolyan gondolok. Megfogadtam magamnak, hogy akár az életem árán is megvédem a lányt mindentől. És ezt az ígéretet meg is fogom tartani, mert számomra fontosabb, hogy a mostani nehézségek ellenére egy boldog jövőt tudjon kialakítani magának, minthogy én megvalósítsam a terveim. Úgy érzem, neki még csak most kezdődik igazán az élete, és én ezt képtelen lennék elvenni tőle.
Én éltem már eleget...





637 szó •• right here •• béna lett, de igyekszem:c •• ©


Vissza az elejére Go down
Moon Aquis


Moon Aquis

patient

▲▼ Tartózkodási hely :

⥽ the tower ⥼


i don't need a pretty poet Empty
TémanyitásTárgy: Re: i don't need a pretty poet   i don't need a pretty poet EmptyKedd Jan. 17, 2017 7:13 pm


Kale && Moon
you make my heart forget that it was broken
Annyira jó érzés volt végre, megannyi hét után magamhoz ölelni szorosan, ráadásul érezni, ahogy erős karjai engem is ugyanolyan szorossággal tartanak, mintha az összes fájdalmamat ki akarná szorongatni. Meg is tette, jelenleg úgy érzem, minden szép és jó lesz egy nap, sosem leszek már egyedül, de lehet ez csak egy téves ábránd, amit a felszabadult boldogsághormonjaim produkálnak hirtelenjében. Az sem zavart, hogy megjegyzéseket kaptunk, nevetést, és legszívesebben én is nevetnék, de nem tudok. Túl nagy az öröm ahhoz, hogy mást tegyek, mint ölelem, olyan meghitt és békés, egy percre arról is megfeledkeztem, hogy itt vagyunk a Toronyban, ahonnan valószínűleg sosem kerülök ki.
- Élni fogunk - mosolyogtam rá, mikor már arcát csodálhattam újra, minden vonását, amiket eddig nem nézhettem meg magamnak. Nem csak én fogok élni, hanem ő is, és sosem leszünk már ténylegesen magányosak, mert ezen a reménytelen helyen is képesek voltunk egymásra találni, megszeretni egymást, és fontos helyet elfoglalni egymás életében. Bízom benne, annak ellenére, hogy egy fal mindig elválasztott minket, de csak fizikailag. Lelkileg őt éreztem magamhoz a legközelebb, bár nem mintha más ember lenne az életemben. Dae is ott van, de ő lent van pár emelettel, nem itt velem. Hiányzik, de Kale mindent elfeledtet velem, ezért miután kettesben maradtunk, készségesen mentem vele az ágyhoz, és elhelyezkedtem rajta törökülésben, le sem véve róla a szemem, de kérdése meglep, azt hittem neki is elmondták, de én is csak félmondatokból raktam össze.
- Közvetlenül nekem nem, és nem is értettem sokat, de, ha jól vettem ki, akkor elvileg a génjeink elég jól passzolnak ahhoz, hogy valami hibridet alkossanak - gesztikuláltam, a hibridet valami lényként mutogattam el neki, ami olyan nagyságú, mint egy kenyérpirító körülbelül. Vagy, egy kisbaba. - Szóval, ebből következtettem, hogy pároztatni akarnak minket, mármint... - köhintettem együtt, belepirultam a gondolatba is, hogy esetleg mi ketten valamelyik éjjel sokkal intimebb kapcsolatba kerülünk testileg. - hogy feküdjünk le, foganjon gyerek, aki jó alap lenne nekik, hogy ötvözzék a te cuccod az enyémmel - nem tudom mi másnak nevezhetném, képességnek nem, az olyan... Nekem nincs képességem, én csak látom a szellemeket és ennyi. Semmi több. - De nem hiszem, hogy ezzel élve megúsznánk. Idefele jövet elgondolkoztam, szerintem a fogantatás után téged megölnének, engem a szülés után - pillantottam az ajtóra, hátha hallgatózik valaki, vagy csak kukucskál befelé ránk, de az ajtót kémlelve közelebb hajoltam. - Ki kell jutnunk innét, minél hamarabb - örülnék, ha az utolsó napjaim vele telnének, de annak jobban, ha elmenekülve ketten kezdenénk valamihez, és több napunk lenne együtt. Nem hagyom itt, ahogy ő sem engem, így az a megoldás, ha kifundálunk valamit ketten, de jelenleg semmi ötletem, ez olyan, mint egy börtön. Nincs se ki, se be. Bár, Evan elment, akkor nekünk is lehet esélyünk. De nem tudom mihez kezdhetnék nélküle, mindig ő ösztönzött dolgokra, mindig ő volt az erőforrásom, ezt pedig nem tudja senki átvenni. Igaz, Kale a támaszom, de ő nem olyan, mint Evan, olyanok, mint a tűz és víz, mégis mindkettő nagyon fontos számomra. A különbség, hogy az egyik a múltban van, a másik a jelenben.


 


xxx●● semmit ●●  ©

Vissza az elejére Go down
Kale Dempsey


Kale Dempsey

patient

▲▼ Születési idő :

1997. Jan. 05.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

a love like war ❞

▲▼ Tartózkodási hely :

walsh tower ❞


i don't need a pretty poet Empty
TémanyitásTárgy: Re: i don't need a pretty poet   i don't need a pretty poet EmptyHétf. Jan. 16, 2017 8:24 am

Moon && Kale
when you fight we fight together

Bevallom, mikor megláttam, egy pillanatra el sem tudtam hinni, hogy tényleg itt van, ha nem lökik be akik vele jöttek, akkor nem is hiszem el. Nem azért, mert nem ilyennek képzeltem, amit olykor láttam belőle abból már nagyjából fel tudtam vázolni magam előtt az arca vonásait, de a kis részletekre nem tudtam figyelni. Il,en például a szépségpötty ajkai fölött, hosszú szempillái, és szeme színe, amit még sosem láttam, mert a lopott pillantások kevesek voltak ehhez. Számítottam rá, hogy szép, a hangja is olyan lágy, hogy nem társulhatna hozzá torz külső, de arra nem számítottam, hogy ennyire szemet gyönyörködtető látvány lesz, ezért sem tudtam róla levenni a tekintetem, amíg összeszedte magát. Nem esett el, de ha el is veszti az egyensúlyát, én elkaptam volna, gyors a reakció időm szerencsére, így ebből nem lett volna baj.
Mindketten hitetlenkedünk érthető módon, mondanám, hogy ez olyan, mint egy álom, szebb álom a rémálomban, egy apró kis öröm, ami borzasztóan sokat számít neki is, és nekem is. Nem tudom miért kapjuk ez a kis kegyelmet, főleg, hogy halálra vagyunk ítélve, nem tudom mi vezeti őket erre az útra. Ötleteim vannak, az utolsó napjainkra kapjuk a társaságot, hogy legalább az szép legyen, de nem hiszem, hogy ez lenne, ebben az Intézetben kegyetlenek az emberek, ezt a kis kedvességet sem ismerik. Az is lehet, hogy kevés magánzárka van, és mi nem ölnénk meg egymást azért kaptunk közöset, de ez nem áll meg a lábàn, mivel tudtommal csak mi ketten vagyunk jelen pillanatban idefent. Nem tudom Moon mennyivel tud többet, de meg fogom kérdezni tőle, csak nem most, most inkább olyan szorosan öleltem, mintha az életem múlna rajta, mintha semmi sem nem tudná csillapítani azt ami bennem tombol, és az az igazság, hogy ez tényleg így van, jelen pillanatban ő az egyetlen ember, aki miatt bármit is megtennék.
Nem tudok mit mondani, csak ölelem magamhoz és érzem, hogy máris minden jobb, senkinek sem örültem még ennyire, senki sem volt olyan fontos eddigi életemben, mint ő, és talán nem is lesz, azért ölelem olyan szorosan, képtelen vagyok elengedni, inkább cirógatom picit, hogy mindkettőnk megnyugvására biztossá tegyem, hogy tényleg mindketten itt vagyunk.
Nem érdekel a megjegyzésük, amit mondanak nem hat meg, ahogy nevetésük sem, sőt, annyira sem kelti fel a figyelmemet, hogy rájuk tekintsek, csak a lány érdekel, és az, hogy mellettem van, én itt nagyobb biztonságban tudom tartani, és fogom is. Megszöktetni is könnyebb, ha csak egy ajtón akarjuk kiszenvedni magunkat, és nem kettőn, külön. Picit lazítok az ölelésen, mikor ő is, arcomat szinte relfexből mozdítom cirógató ujjai felé, és egy kezemmel elengedem én is, mert arcán, és haján simítok végig, hogy érezzem, tényleg itt van. - Milyen halálod napjáig? Nem hal meg senki, amíg én itt vagyok - persze ez nem teljesen igaz, de az igen, hogy ő nem fog meghalnj, ha valakinek meg kell halnia, az én leszek, ő pedig vissza kell, hogy kapja az életét, mert sosem élt igazán, én pedig túl sokat is, most neki kell megkapnia minden jót az élettől.
Kezemet karján csúsztatom le, hogy megfogjam a kezét és egy halk gyere mellett elhúzom az ágyhoz, és megvàrom amíg helyet foglal, csak aztán ülök le vele szembe. Ne ácsorogjunk a szoba közepén egész nap, itt sokat úgyse legyet csinàlni, de az ágyra rá lehet fogni, hogy kényelmes, ha épp nem fekszik rá az ember egy kilógó rugóra. - Neked mondtak bármit is az orvosok arról, hogy miért vagyunk most egy szobában? - teszem fel a nagy kérdést, amire remélem, hogy legalább ő tudja a választ, mert nem szeretek a sötétben tapogatózni, és a tudatlanság erdejében barangolni.
589 || close ain't close enough || <3
Vissza az elejére Go down
Moon Aquis


Moon Aquis

patient

▲▼ Tartózkodási hely :

⥽ the tower ⥼


i don't need a pretty poet Empty
TémanyitásTárgy: Re: i don't need a pretty poet   i don't need a pretty poet EmptySzomb. Jan. 14, 2017 5:48 pm


Kale && Moon
you make my heart forget that it was broken
Megörültem, mikor a sok latin kifejezés ijesztegetése vége az lett, hogy Kale cellájában kell letöltenem a hátrelévő időmet. Csak abba nem avattak be, hogy végül mennyi is pontosan az a hátralévő idő. De az utód említése elég ködös, de ha az, amire gondolok, akkor még van vagy egy évem. Nem merem kijelenteni, hogy neki is ennyi lenne, ha sikerül valamiféle "utódot" összehoznunk, hiszen nekem még a kihordási idő is ott van. De ahhoz ő nem kell. Teljesen összezavar ez az egész, de azt tudom, hogy nem kell egyedül lennem végre, és neki sem, már nem csak falon keresztül leszünk ott egymásnak, hanem szemtől szemben, meg tudom ölelni, ha rémálmom van meg tud nyugtatni, nem csak szavaival, hanem jelenlétével és érintéseivel is. Lehet, mellette minden könnyebb lenne. Egyedül csak marcangolom magam, igaz, hogy a gondolataim átadom neki, de az nem ugyanolyan. Nem tud annyira hatni rám.
Az sem zavart ebben az esetben, hogy majdnem hason csúsztam be hozzá, mivel szinte az egész hátam beterítő tenyér belökött erősen. Valószínűleg azért, sőt, biztos, hogy ne legyen erőm harcolni ellenük, és kiszökni. Bár nem tudom miért gondolták ezt. Ha elkezdenék futni, úgyis pár másodperc alatt kapnék nyugtató injekciót a nyakamba. De nem akartam menekülni, nem tudnék, mikor itt a lehetőség, hogy az előttem lévő embert, aki jelenleg az egyetlen ember az életemben. Így hát minden vonását megnéztem alaposan, sosem láthattam még teljes egészében, csak hangja az, amit már ismerek, minden érzelmét ki tudom olvasni a hanglejtéseiből, még ha rejti is.
Miután rácsodálkoztunk mindketten a másikra, tudomásul kellett vennem, hogy tényleg itt van, tényleg létezik, nem csak hülye játékot játszott velem az agyam a hangjával, hogy nem vagyok teljesen egyedül utolsó heteimben. Ezért öleltem olyan szorosan, amennyire elgyengült karjaim engedték, teste melege rögtön megmelengette szívemet is, illatát pedig minden lélegzetvételemmel mélyebben szívtam be, talán még egy könnycsepp is megjelent, mintha csak ezer éve nem láttam volna, holott most ölelhetem először.
- Végre itt vagy - motyogom nyakába elérzékenyülve, mert sosem gondoltam volna, hogy valaha lesz erre lehetőségem. Ő az egyetlen ember, aki nem hagyott el, és tudom, hogy soha sem tenné, én pedig ugyanilyen hűen állok hozzá, az életem is eldobnám azért, hogy ő a sajátját szabadon élhesse.
Mögöttem álló ápolók hangját hallottam, ahogy jóízűen, rekedtes hangon felnevetnek, majd egymás közt megjegyzik, milyen jól sikerült az összerakás. Nem értettem miért csinálják, de utána hallottam, ahogy a fém súrolja fémet, és hangos nyikorgással bezáródik az ajtó, ami fogva tart minket, ezentúl együtt. Óvatosan fogtam ölelését lengébbre, de nem engedtem el, egyik kezem nyakára csúszott, másikkal arcát cirógattam szélesen mosolyogva. Nem tudom mit mondhattam volna, annyira jó érzés volt a közelében lenni végre. - Most már nem kell egyedül lennünk. Itt leszek, halálom napjáig, veled - biztattam, hogy nem lesz egyedül, de magamat is egyben, hogy most már nem kell magányosan élnem, azon gondolkozva, mit ronthattam el annyira, hogy ezt érdemeljem. Nem ártottam soha senkinek, nem is tervezek, így mindent megteszek azért, hogy ő kijusson innen, ha nekem ez a sorsom. Neki nem ez az, élnie kell. Szeretem az álmait, szeretem amikor elmeséli újra és újra, és szeretném, ha nem csak álmok maradnának.


 


xxx●● semmit ●●  ©

Vissza az elejére Go down
Kale Dempsey


Kale Dempsey

patient

▲▼ Születési idő :

1997. Jan. 05.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

a love like war ❞

▲▼ Tartózkodási hely :

walsh tower ❞


i don't need a pretty poet Empty
TémanyitásTárgy: Re: i don't need a pretty poet   i don't need a pretty poet EmptySzomb. Jan. 14, 2017 2:01 pm

Moon && Kale
when you fight we fight together

Nem tudom mi okból hozzák ide, nem mondta el az orvos mikor elvitt reggel vizsgálatra, annyit mondott, hogy kapok társaságot, de mikor kérdeztem, hogy mi okból nem mondta meg. A vizsgálatokat sem értettem, hiszen nem azt csinálták amit minden alkalommal, ez másabb volt, nem is küzdöttem ellene kicsit sem, mert nem fájt, de nem értettem semmit. Zavart, hogy elmondani baszta, főleg, hogy jó párszor rákérdeztem, de értelmes választ sosem adott, csak a latin szavakat, és ködösített, minden szava egyre halkabb volt, ahogy érzékelte, hogy igyekszem kifigyelni. Ha akartam volna még el is tűnhettem volna, hogy közelebb lépve kihallgassam őket, de semmire sem mentem volna az idióta kifejezésükkel, ahogy azzal sem, hogyha észreveszik talán még nagyobb bajba is kerülök. Nem féltem a bajtól, viszont nem akartam az egyetlen esélyem elcseszni, hogy láthassam végre Moon-t annyi idő után. Ezt az esélyemen nem ronthatom el, hiszen lesz társaságom nem csak a falon át, hanem hús-vér társaság, akit szemtől szembe láthatok, az arckifejezéseit, minden rezdülését, és az érzelmeket az arcán.
Jó ideje beszélgetünk már a falakon keresztül, megtanultam a hangjából is kihallani az érzéseit, ha már arcáról nem tudtam leolvasni semmit, de tudom, hogy ez meg fog változni, csak azt nem tudom, hogy miért is. Itt vagyunk fent, a halál vár ránk, de mégis összeraknak minket... Talán hogy az utolsó pillanatainkban ne legyünk egyedül, ez a kegyelemdöfés a számunkra, vagy mi? Nem tudom mit akarnak elérni, de végig sem tudom gondolni, olyan furcsa, és abszurd az egész, nem ölnek meg minket, valamilyen oknál fogva, amit még ki is tudtam logikázni, a lánynál ez valami büntetés féle lehet, nálam csak a ritkaságom miatt nem lépnek. De ez az összerakás... Semmilyen indokot nem találok arra, hogy ezt mi magyarázhatná meg, és mi nem, de valahogy nem is akarom megtalálni az okokat, azokat tartom a másodlagos dolognak, az elsődleges sokkal fontosabb. Moon.
A zárkám ajtaja nyitódik, - igen, nekem ez csak egy zárkával ér fel - megpillantok több embert is, de szemem csak az egyiken állapodik meg, ez pedig nem más, mint a lány, akit szinte belöknek hozzám, én pedig lépek is egyet előbbre, hogy elkaphassam, ha esik, de ez nem következik be szerencsére. Nem lenne szerencsés már az első pillanatban elesnie, és én saját hibámnak vélném azt, mivel el tudom kapni, ha igazán akarom, és elég gyorsan mozdulok. Nem foglalkozom azzal, hogy még állnak az ajtóban és figyelnek minket, nem ez az első eset, hogy figyelnek, sőt... Ezért sem zavartatom magam ezzel, míg a lányt figyelem, minden kis pontját az arcának, szemeibe vésem pillantásom, még sosem nézhettem szemeibe, lopott pillantások voltak a vizsgálatra menet, de most nem tudok mást nézni, csak szép szemeit, és memorizálni minden vonását, nem tudom meddig engedik ezt meg nekünk.
- Moon... - ejtem ki nevét könnyedén, és lágyan, mintha még most sem tudnám elhinni, hogy itt van, hogy megengedték ezt nekünk, és nem csak egy pillanatra, hanem itt fog maradni. nem tudom meddig, de most itt van, és nem arra kell gondolni, hogy mi lesz kicsit később. Gondolkodás nélkül lépek közelebb, ahogy ő is teszi, így jóval hamarabb érem el őt, és vonom ölelésembe, nem túl szorosan, de mégis annyira, hogy teste és az enyém között egy centi sincs, és talán úgy ölelem, mintha az életem múlna rajta, mert most úgy is érzem. Illata betölti az orrjáratomat, kellemes, és megnyugtató, ahogy a közelsége is, így nem akarom még elengedni, nem is teszem, csak hajába rejtem arcomat, és megsimítom hátát. - El sem hiszem, hogy tényleg itt vagy - hangomban hallani a hitetlenségemet, de az örömömet is, hogy végre tényleg láthattam őt, azt a lányt, akibe életet kell lehelnem, és ez így talán még menni is fog, hogy néz tőlem egy szobányira, hanem itt van előttem.
neeem akarod tudni || close ain't close enough || <3
Vissza az elejére Go down
Moon Aquis


Moon Aquis

patient

▲▼ Tartózkodási hely :

⥽ the tower ⥼


i don't need a pretty poet Empty
TémanyitásTárgy: Re: i don't need a pretty poet   i don't need a pretty poet EmptySzomb. Jan. 14, 2017 4:05 am


Kale && Moon
you make my heart forget that it was broken
Életem legszörnyűbb pillanata volt, mikor Evan ténylegesen kisétált életem ajtaján. Annyira fájt, hogy nem tudtam mit tenni, ösztönös halálvágyam volt, aminek érdekében mindent képes lettem volna megtenni. De csak fényes nappal mentem gyógyszert lopni, mikor pedig egy ápoló elkapott, egy talált méreginjekcióval támadtam rá. Azt hittem nyugtató volt, de nem. Nem akartam megölni, de megtettem, utána rögtön vagy nyolcan ugrottak rám, és elsötétült a világ. Azóta vagyok itt, pát hete, fent a Toronyban. Ott rontottam el talán, hogy nyíltan vállaltam, sőt, vártam is a halálom napját, ezért húzzák, büntetésképp, amiért megöltem egy fontos ápolónkat. Hagynak ebben a bűntudatban élni még, ráadásul abban, hogy életem legfontosabb embere egy másik, jobb lánnyal él kint szabadon. Engem pedig itt hagyott. Csak tudnám miért tette ezt...
De nem vagyok itt egyedül. Nem is emlékszem hogyan elegyedtünk szóba, főleg, hogy zárkánk falán keresztül, de nem voltam egyedül. Hosszú órákat beszélgettünk, egyszerűbb volt úgy, hogy nem láttam, nem figyelhettem meg rezzenéseit a szavaimra, csak a válaszai. Hosszú hetek óta beszéltünk, és sosem láthattam, csak akkor, mikor vizsgálatra vitték, csupán akkor is pár lopott pillanatra. Mikor pedig rémálmaimból felriadok, mindig biztosít arról, hogy itt van nekem. Amikor pedig meghallottam hangját, a világ... rögtön nem tűnt olyan reménytelenül magányos és szörnyű helynek.
Újabb vizsgálatokat ejtettek rajtam, de nem igazán olyan volt, mint amire számítottam. Latin kifejezések, ködösített beszéd, majd orvosaim felém fordultak, és megállapították, hogy a génjeim talán jó eséllyel keveredhetnek Kale génjeivel, és újra latin kifejezések, amikből nem következtethettem sokra, csak az utódunkra. Ettől megijedtem, nem tudtam miért akarják ezt, de miután mondták, hogy ezentúl Kale cellájában fogok élni én is, kivirult az arcom, mert végre láthatom az egyetlen embert az életemben. Így könnyebben juttathatom ki innen, nem hagyhatom meghalni. Bármit megtennék azért, hogy megmenthessem a halálától. A sajátom nem érdekel, az övé igen. Nem történhet meg, hallottam álmait, élnie kell, szabadon, mert megérdemli, tudom, hogy megérdemli.
Hosszú percek után már vezettek is vissza a zárkák felé, majd sajátom helyett a mellettem lévőt nyitották ki, majd hátamon éreztem egy erős lökést, egyensúlyomat pedig kissé elvesztve bebotlottam a látszólag ugyanolyannak tűnő helységbe, de itt volt valami más. Egy ember, mégpedig az egyetlen támaszom, akit csodálva néztem meg, minden vonását, amint lehetőségem adódott rá. Annyira jó volt ennyi egyedüllét után látni valakit, aki tényleg sokat jelent nekem.
- Kale... - motyogtam magam elé, mintha nem hinném el, hogy itt van, majd pár pillanat múlva egy hitetlenkedő nevetés tört fel belőlem, és amilyen gyorsan csak tudtam már ugrottam is közelebb hozzá, karjaimat nyaka köré fonva erősen, de nem fojtogatóan, csak szoros ölelés céljából. Arcomat nyakába bújtattam, orrommal kicsit végigsimítva bőrén, hogy tapasztalhassam milyen selymes, majd mély levegőt vettem, érzékeimet pedig a finom illata töltötte ki, amitől biztos lettem abban, hogy igazi, és itt van. Ezentúl pedig itt lesz. Szó szerint, ameddig a halál el nem választ minket.


 


xxx●● semmit ●●  ©

Vissza az elejére Go down
Kale Dempsey


Kale Dempsey

patient

▲▼ Születési idő :

1997. Jan. 05.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

a love like war ❞

▲▼ Tartózkodási hely :

walsh tower ❞


i don't need a pretty poet Empty
TémanyitásTárgy: i don't need a pretty poet   i don't need a pretty poet EmptySzomb. Jan. 14, 2017 3:20 am

Moon && Kale
when you fight we fight together

A zárkában ülve meredek magam elé, nem tudom, hogy mit tehetnék most, vagy mondhatnék, mármint egészen más olyan közegben beszélgetni, ahol jobb a környezet, nem vagyunk bezárva, vagy esetleg egy fal választ el minket. Sokkal egyszerűbb úgy megnyílni valaki előtt, hogy nem látjuk, csak tudjuk, hogy ott van, és meghallgat minket. Ha már látjuk is, az egy kicsit megváltoztatja a dolgokat, de a mi helyzetünk eddig is nehéz volt, ez talán majd segít rajta, én legalábbis remélem, hogy lehet ezen segíteni. Nem láttam még csak aznap mikor behozták, vagy ha jött egy orvos és kivitte innen, hogy megvizsgálja, mert nem a zárjában csinálták, hiszen én hallottam volna, amit gondolom elakartak kerülni. Nem mintha sokat értenék a sok orvosi kifejezésből, vagy a latinból, amikkel elnevezik ezeket.
Mióta itt vagyok baszott sokszor gondolkoztam már azon, hogy miért nem öltek még meg, de mindig arra jutok, hogy egyetlen értelmes magyarázat van erre, hogy kevés olyan van, mint én. Nem tudom miért, lehet nem mindenkinek a szervezete fogadja be a kaméleon géneket, vagy egyszerűen nem kompatibilis azzal a génállománnyal, fogalmam sincs, de ez az egyetlen értelmes magyarázat arra, hogy még élek. Az, hogy Moon miért nem kötött még ki a boncasztalon, azt nem tudom, de nem is is baj, én örülök neki, nem csak azért, mert így van társaságom, hanem mert nem akarom a lány halálát, segíteni akarok neki mindenben, nem ezt érdemli, nem ezt a helyet, és nem is a halált. Rémálmai is szoktak lenni, hallom éjszakánként, nem alszom túl jól itt, és emiatt nem meglepő, ha erre felkelek, de nem bánom, valahogy megnyugtató a tudat, hogy így tudom, hogy él. A valószínűsége annak, hogy megöli magát egy magánzárkában szinte egyenlő a nullával, de ha nagyon akarja biztosan bármire képes, így mikor reggelente hallom a hangját mindig megnyugszom. Minden nappal egyre biztosabb vagyok abban, hogy ki kell juttatnom őt innen, jobb helyre kell mennie, és ebben én fogok neki segíteni. Rájöttem, hogy én igazából éltem eleget, sok minden kimaradt igen, de ő sosem élt igazán, abból amiket mondott nem nagyon élt, és ezt elvették tőle, én pedig visszafogom adni neki. Még nem tudom hogy, de mindent meg fogok tenni, hogy sikerüljön.
358 o.o || sex for homework || szeretettel és kevés alvással készült <3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





i don't need a pretty poet Empty
TémanyitásTárgy: Re: i don't need a pretty poet   i don't need a pretty poet Empty

Vissza az elejére Go down
 

i don't need a pretty poet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Ötödik emelet :: Magánzárkák-