KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 A legfontosabb darabka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rena Stone


Rena Stone

resister

▲▼ Születési idő :

1988. Nov. 11.

▲▼ Kor :

35

▲▼ Párkapcsolat :

♥ én, én, én... ♦

▲▼ Tartózkodási hely :

♥ Phoenix ♦

▲▼ Hobbi :

♥ akad egy pár ♦


A legfontosabb darabka Empty
TémanyitásTárgy: A legfontosabb darabka   A legfontosabb darabka EmptyPént. Jan. 13, 2017 8:34 pm

Morris Gray
"Te vagy a legfontosabb, Rena. Teljesítem minden vágyadat!"

Morris

48 év

kutató - ápoló
őrangyal

Luke Evans

szabad
Te volnál az? Röviden és tömören: Morris 20 évesen kezdett dolgozni a Walsh-nál és jelen volt a születésemnél. Árvának születtem, így befogadott magához és az ápolóm lett. Tulajdonképpen ő nevelt, mint a kis hercegnőjét, akinek mindent meg akart adni. ami azt illeti, így is volt. Próbált mindentől óvni - az orvosokat beleértve -, segített és olyan szoros kapcsolat alakult ki közöttünk, ami megfoghatatlan.
Halálosan szeretsz, ami nem tudom - és te sem -, hogy apai, szerelmi vagy csak ragaszkodói/tulajdoni forrású. Talán ez mind egyben. A lényeg, hogy ez vissza is igaz. Hihetetlenül imádsz az őrült jellemem ellenére. Felnézünk egymásra, az erős jellemeinkre, a személyiségünkre. Se veled, se nélküled. Ragaszkodás a javából. - Huh, remélem nem vagyok se túl nyálas, se túl érthetetlen. Very Happy
Morris a balesetben súlyosan megsérült. Rena azt hitte meghalt, így ott hagyta bosszút esküdve, hiszen az intézetet okolja. Miután a férfi felépül(t) annyira, hogy tudjon menni, azonnal a nő után indult, hogy megkeresse, lenyugtassa és visszahozza. Pláne, hogy ő az egyetlen, akire még hallgat is a nő.
Fontos, hogy a férfinak nincsenek képességei. Egy egyszerű ember, aki tulajdonképpen jóságos, segítőkész és... szóval a jó oldalon áll. Ám, nincs senkije, csak a betege.
Nem tudom, hogy mi lesz a folytatás, ám az ET-m kötelező olvasmány a karakter jobb megértéséhez (mindkettő irányban) és szeretném, ha aktív és hű lenne magához. A kusza leírásom ellenére is, össze kell hozzunk valami érthetőt. xD Válaszolok kérdésekre és PM, ha itt vagy! - más most nem jut szembe, a hirdetés még bővülhet/változhat - köszike! Várlak!

jocolor
Vissza az elejére Go down
 

A legfontosabb darabka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok által keresett karakterek-