KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 Bátyám

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Amelia Z. Caine


Amelia Z. Caine

nurse

▲▼ Születési idő :

1992. Feb. 20.

▲▼ Kor :

32

▲▼ Párkapcsolat :

♣ complicated ♣


Bátyám  Empty
TémanyitásTárgy: Bátyám    Bátyám  EmptyCsüt. Jan. 12, 2017 2:20 pm

____ Caine
That's the great thing about the universe: unpredictable.

Becenév

30-31 év

kutatók
bátyám

Nicholas Hoult (nem engedek belőle)

szabad
Te volnál az? Az én drága bátyám. Emlékszel még, amikor anya rákos lett? Több munkát is vállaltál az orvosi egyetem mellett, hogy tudj nekünk hazaküldeni pénzt, mert nem volt miből megélni. Apa már akkor rég nem alkotta szerves részét a családunknak. Míg én anyát ápoltam te éjt nappallá téve dolgoztál és tanultál a teljes kimerülésig. Nem régiben tértél vissza Phoenixbe, én jómagam sem tudom az okát, hogy miért, de nem is érdekel. Boldog vagyok, hogy újra itt vagy velünk és a közelemben tudhatlak. Egy helyen dolgozunk, ami nem a legjobb, ha egy testvérpárról van szó, mivel elég sokszor összekapunk. Te több mindent tudsz a Walsh elmegyógyintézetről, mint én. A szemed előtt lebeg, hogy a különböző kísérletekkel megtalálod a rák gyógyírét és meggyógyítod anyánkat, de közben benned van, hogy már túl késő, rajta már semmi sem segíthet, hiszen csak árnyéka önmagának és egyre csak gyengül.

// Nagyjából ennyi lenne, amiket nem írtam le azok szabadon alakíthatók. Értem ezalatt a karakter személyiségét és hogy miért tért vissza Phoenix-be. Remélem hamar itt leszel, már nagyon várlak. szeri
Vissza az elejére Go down
 

Bátyám

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok által keresett karakterek-