KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 Annalise

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Evan Perlys


Evan Perlys

patient

▲▼ Születési idő :

1997. Feb. 23.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

∆ with my hand

▲▼ Tartózkodási hely :

∆ in the corner

▲▼ Hobbi :

∆ stay away from the pain


Annalise Empty
TémanyitásTárgy: Annalise   Annalise EmptyKedd Jan. 10, 2017 9:08 pm

Annalise + Vezetéknév
i am your son?!

Anna

43

kutató - ápoló / orvos
édesanyám

kate beckinsale

szabad
Te volnál az? Nevelőszülők neveltek engem, mert nem akartad, hogy Walsh Igazgatóbá megtudja, hogy életben maradtam. Beadtad neki, hogy meghaltam, a köldökzsinór megfojtott, vagy valami ilyesmi, de aztán kitudódott a dolog, ahogy a képességeim is kezdek megjelenni. Lebuktál, és majdnem a munkád és az életed ment rá arra, hogy engem megszabadíts ettől az élettől. Viszont sikerült megtartanod az állást, most rajtam kísérletezgettél, én voltam az alanyod, és nem tudom, hogy az anyám vagy. Valaha elfogod mondani? És azt, hogy ki az apám? Komolyan érdekel, hogy tudtad ezt eltitkolni előlem, és mi volt neked ebben jó. Az apám biztosan nem volt olyan, mint te vagy én, nem lettem hibrid, de normális sem vagyok, tehát ezt valakitől örökölnöm kellett. Nem gondolod, hogy el kellene mondani, mielőtt gond lenne?

Anyuciról nem szabnék meg mindent, sok minden homályos és szabad, mivel Evan nem emlékszik ezekre, sőt azt se tudja, hogy létezik az anyja, aki bent dolgozik az épületben. Jellem és pb teljesen szabad, csak azért korhoz illő legyen, meg egy kicsit hasonlítsanak is:D pömöben lehet zaklatni mindennel, én nagyon várom őt *-*
Vissza az elejére Go down
 

Annalise

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok által keresett karakterek-