KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 Cindy Branford

 :: Betegek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Promise Cipriano


Promise Cipriano

patient

▲▼ Születési idő :

1996. Jun. 20.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

❝IDK❞

▲▼ Tartózkodási hely :

❝UNKNOWN❞

▲▼ Hobbi :

❝ESCAPING❞


Cindy Branford Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cindy Branford   Cindy Branford EmptyVas. Júl. 17, 2016 10:04 am

Elfogadva!
üdvözlünk ebben az új és őrült világban!
Cindy 10
Még egy ismerős arc, nagyon örülök neki, hogy te is ismét köztünk vagy, ha hiszed, ha nem, hihetetlenül jó érzés, hogy így kitartotok az oldal mellett  *-*
Ne haragudj, hogy megvárattunk, de Még készülünk az oldal új dizijével, így az kötött le eddig bennünket. Zacsi
A fogalmazásod elnyerte a tetszésem, nagyon aranyos jellemű lányt hoztál nekünk, tetszik ez a teljesen cicás vonal, egyszerűen imádnivaló vagy.  szeri
Az arca, és a neve is gyönyörű, sőt! Passzol is a karakterhez, ami nagyon fontos. Kíváncsi vagyok hogyan fogja viselni a játékteret, a pszichopata elméjű betegeinket, illetve a sok minden más borzadályt, ami megeshet mi nálunk Very Happy
Viszont most nem szaporítanám a szót, így is - sajnos Sad - pár napot várattalak, szóval foglalózz, aztán keress játszópartnert. Remélem akad valaki, aki játszik veled, hiszen azt úgy szeretsz. Very Happy 10 10
Vissza az elejére Go down
Cindy Branford


Cindy Branford

patient

▲▼ Születési idő :

1988. Oct. 28.

▲▼ Kor :

35

▲▼ Párkapcsolat :

az micsoda?

▲▼ Tartózkodási hely :

Walsh Intézet

▲▼ Hobbi :

játék, játék, játék


Cindy Branford Empty
TémanyitásTárgy: Cindy Branford   Cindy Branford EmptyCsüt. Júl. 14, 2016 8:21 am

Cindy Branford
Do you wanna play, too?

Cindy

27

patients
1987. október 28.

Los Angeles

Troian Bellisario
Helyem a világban Hogy ki vagyok én? Meg mit csinálok itt? Hát… szóval… én… én csak játszom. Meg eszem. Meg alszom. Meg úgy amihez kedvem van. Semmi különöset. Csak egyszerű dolgokat. Ha adsz egy gombolyagot, azzal is elvagyok. Ha megsimogatod a kis buksimat, még dorombolok is neked. Egyébként kifejezetten szeretem a társaságot. Szeretek beszélgetni. Azt mondják néha, fogjam be a számat, mert idegesítő vagyok. Nem értem, miért. Nem szeretek unatkozni. Az az egy dolog van, amit nagyon utálok. De tényleg. Néha ezért is rossz itt. Ha egyedül kell üljek a szobámban és éppen nem találok semmit, amivel leköthetném magam. Még szerencse, hogy viszonylag könnyen ki tudok innen szökni. Hiába váltogatják a kódot az ajtómon, én akkor is megtanulom. Nem akarok én rosszat, nem is bántok senkit, nem is értem, miért zárnak be. Igazából azt sem tudom, mi ez a hely. Csak azt tudom, hogy minden nap ugyanolyan. Mindig ugyanaz történik. Kicsit unalmas, de igyekszem feldobni. Nekem mindegy, mivel, csak játszunk, játszunk!
User neve

Kora
Tapasztalata

Multik
hallgasd a történetem... Szóval, én Cindy vagyok és most jöttem, a 301-es szobából. Szeretek futkározni, gombolyaggal játszani, beszélgetni, futkározni, bújócskázni, néha kiterülve aludni. Nos… öhm… ennyi… Tessék? Hogy miről beszéljek? A családomról? Meg hogy hol születtem? Milyen fura feladat ez! Nem értem. Gondolom egy kórházban születtem, aztán… aztán… laktam egy szép házban… két emberrel, akiknek Anya és Apa volt a keresztnevük. Nekem legalábbis azt mondták, ha jól emlékszem… Meg mintha lakott még volna velünk egy másik lány is… Nagyon szép lány volt. Mintha azt mondták volna párszor, hogy a nővérem. Nem tudom, mit is jelent ez. Itt is vannak nővérek, de ő egyáltalán nem úgy viselkedett, mint ők… Mindig elzavart és nem szerette, ha elveszem a babáit vagy húzgálom a haját. Pedig nagyon szép haja volt. Szerettem volna szép lenni, mint ő, ezért kölcsönvettem a sminkcuccait. De én nem lettem tőlük olyan szép, pedig azt hittem… és ő leszidott… Nem értem. Az is lehet, hogy nem így volt, de mintha…
Sokat kellett tanulnom, mert ez az Anya és Apa nevű ember boldog volt, ha jó jegyeket hoztam az iskolából. Mintha nyertem volna valami versenyeket is. Sportolni is jártam. Ott kaptam érmet… és ők örültek és én is örültem, annak az éremnek is (szép fényes volt), meg annak is, hogy örülnek. Barátaim is voltak, sok lány vett körül. Meg talán volt valami fiú is, adott nekem ajándékba virágot. Bár azt nem tudom, miért, de annak is örültem. Pedig az érem, az szebb volt, szerintem. Most is akarok barátokat! Lesz valaki a barátom? Légyszi! Játszani akarok! Miért kell folytatnom? Unalmas erről beszélni!
Meg… egy nap… jöttek fura emberek. El akartak vinni magukkal, azt mondták Anyának és Apának, ez így volt megbeszélve. Apa csak bólintott és ült az asztalnál, Anya viszont felkelt onnan és kiabált, hogy nem vihetnek el. Én nem értettem, de nem akartam menni. Akkor szurikat kaptak elő és adtak egyet az Anyának, egyet meg nekem. El akartam futni, az Anya mondta is, hogy meneküljek (könnyen kijutok amúgy bárhonnan, jól látok a sötétben, gyors vagyok és magasra tudok ugrani), de ők gyorsabbak voltak. Akkor hirtelen elaludtam…
Más érdekes nincs. Meg ettől most szomorú lettem… Csak annyi jut eszembe, hogy itt vagyok, többnyire a szobámban, hoz nekem az ápolóm enni, inni, meg gombolyagot is, amivel játszhatok. De a legjobban azt szeretem, ha idejöhetek, a többiekhez. Szeretek beszélgetni velük. Sajnos ők gyakran elfoglaltak és nem nagyon érnek rá válaszolni nekem, vagy sokáig ott ülni mellettem, de én azért csak mondom nekik, hogy mégse unatkozzanak ők se. Biztos örülnek neki, nem?
Sétálni is szeretek az udvaron, de oda sajnos nem nagyon engednek, valamiért. Csak mert néha fel próbálok mászni fákra, a falra, vagy ilyesmik? Nem értem, tényleg. Meg vannak itt ilyen fura dolgok is. Beveszem én a kis bogyókat, ha játszanak velem cserébe, de az az igazság, hogy néha nagyon rosszul leszek tőlük. Nem, ne tessék mondani, hogy pont azoktól leszek jól, mert én érzem, hogy nem… Ne, ne jöjjenek az őr bácsik közelebb, nem úgy értettem! Beveszem a bogyókat, mert attól jól leszek! Tudom, hogy így van! Csak ne vigyenek megint olyan sötét szobába, ahol azok az ijesztő műszerek vannak és ahol olyanokat csinálnak, ami fáj…
Leülhetek? Nem akarok többet beszélni! Vissza akarok menni a szobámba játszani!
Vissza az elejére Go down
 

Cindy Branford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cindy Branford

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Betegek-