KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 Camelia Windgate

 :: kutatók
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Promise Cipriano


Promise Cipriano

patient

▲▼ Születési idő :

1996. Jun. 20.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

❝IDK❞

▲▼ Tartózkodási hely :

❝UNKNOWN❞

▲▼ Hobbi :

❝ESCAPING❞


Camelia Windgate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Camelia Windgate   Camelia Windgate EmptySzer. Júl. 13, 2016 12:12 am

Elfogadva!
üdvözlünk ebben az új és őrült világban!
Sziaa!  :huu:    

Engedd meg, hogy ezennel hivatalosan is üdvözöljelek az oldalon és megdicsérjem a pb választásodat, egyszerűen nagyszerű ehhez a karakterhez. *-*
Nem találom a szavakat, hiába is keresgélem őket. Emelem kalapom egy ilyen karakter kidolgozás előtt, roppant érdekes volt olvasni, ráadásul az egészet tetőzted a fogalmazásoddal is, nagyon tetszett. 10
Az egyetlen amit sajnálok, hogy azt a buta lepkét hiába kergettem elrepült, így vele együtt a történet többi része is elszállt... Very Happy De nem csüggedek, hiszen rengeteg alkalmam lesz majd téged nyomon követni ez után a játéktéren. :huu:
Foglalózz kérlek, aztán szaladj játszani! Jó szórakozást nálunk! love
Vissza az elejére Go down
Camelia Windgate


Camelia Windgate

inactive

▲▼ Születési idő :

1986. Jan. 03.

▲▼ Kor :

38


Camelia Windgate Empty
TémanyitásTárgy: Camelia Windgate   Camelia Windgate EmptyHétf. Júl. 11, 2016 2:32 pm

Camelia Windgate
már le azt a rohadt lepkét!

Némber, szuka. Egyiket se használd, ha jót akarsz

30 év

tudós
1986. Január 03.

Manchaster

Kate Winslet
Helyem a világban Érdekelnek az emberek. Belülről. Minden apró sejtmagjuk, membránjuk és dopaminszintjük. Minden más, csak látszat. Az igazi tények a test. A szavak, a tettek csupán üres formalitások, a test az, ami reagál, a test az, ami közvetít és megtart. Vagy éppen becsap, hamis illúzióknak engedve, csupán mert csak bekaptál pár kis bogyót. Ugye, nem is rossz, ha a valóságtól néha eltávolodhatunk, messze futhatunk valami szebbe, jobba. Irtóztatóbba, ahol elégtételt vehetsz mások okozta fájdalmaidon. Hülye vagy fiam, álmodozz csak tovább, ha neked ez így jó, számomra mindenképpen, mert akár így, akár úgy, információt adsz nekem. És én azt képes leszek átlépni.
Mint ahogy megtettem, felnőtt koromban igazából, de megmutatta magát ez a képességem, ki is használtam. Remekül az őrületbe lehet kergetni másokat a nem létező, mégis hihető valósággal a fejükben. Túl jó nem vagyok, ám volt valaki az életemben, akiért képes voltam ezen csiszolni. A nagy szerelem, ugyebár, az sok mindenben segít.
Amit el akartam érni, megtettem, megtörtént, nincs olyan, ami utamba állhat. A korlátod pusztán a saját képzeleted, hamis valóságod. Hadd építsem számodra naggyá! (Hogy aztán omoljon a fejedre, vagy erősítsen meg. Rajtad áll).
User neve

Kora
Tapasztalata

Multik
hallgasd a történetem... Szórakozottan bámulok a cigifüstbe a papírhalom felett. Ritkán szívok bele, sokkal inkább a füst az, ami vonzza a tekintetem. Elindul, fonalban, karikában, bondorodik. Mint az életem.
Most képzelj egy kislányt, aki vörösesszőke, göndör hajával, bájos mosolyával és kedvességével birtokába veszi a világot. Hamar megtanultam, miként fonjam az ujjaim közé az embereket, főleg a férfiakat. Faltam őket, egyre tapasztaltabban vezettem őket az orruknál fogva.
Háh! Jó is lett volna az a valóság, talán egészen máshol végzem. És James is.
James... James egy vadbarom. Volt. Egy ideig elkápráztatott a sármjával, a határozottságával, a pénzével és a befolyásával. Elhitette velem, amit el akart, olyan simulékonyan használva a szavakat, hogy ostoba fruskaként bedőltem neki, és nem csak egyszer. Mint kiderült, őrült. Volt. Neki is volt képessége, amiről ő sem tudott, kölcsönösen indítottuk be egymásban. Neki köszönhetem, hogy a képességem megjelent, hálásnak kéne lennem ezért. Hálás is voltam, hiszen rajta gyakorolhattam a képességemet, csiszoltam ki pengeélesre, immár bent, az intézetben. Hasznomat vették a genetikában végzett kutatásaimnak, azelőtt is fogadtam onnan orvosokat képzésre, így mikor a képességem megmutatkozott, dupla örömmel léptem be a kapun, hiszen így már nem csak, mint puszta látogatóként mehettem be. Jameshez. Visszakapott mindent, kamatosan, gondoskodtam róla, és érdektelenné vált számomra egy idő után, magára hagytam az intézetben, gondos kezekre bízva. Már nem tudott számomra több újdonságot nyújtani és elégtételt sem. Sokkal több és érdekesebb dolgok történtek és történnek az intézetben, hogy holmi kis bosszúval hosszú időkre lefoglaljam magam.










Vártál volna még folytatást? Ott van egy lepke, menj utána, majd ő mesél neked...
 
Vissza az elejére Go down
 

Camelia Windgate

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kylian & Camelia
» Kylian & Camelia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: kutatók-