KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 Keith W. Sanders

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Promise Cipriano


Promise Cipriano

patient

▲▼ Születési idő :

1996. Jun. 20.

▲▼ Kor :

27

▲▼ Párkapcsolat :

❝IDK❞

▲▼ Tartózkodási hely :

❝UNKNOWN❞

▲▼ Hobbi :

❝ESCAPING❞


Keith W. Sanders Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keith W. Sanders   Keith W. Sanders EmptySzer. Ápr. 22, 2015 10:09 pm

gratulálunk, elfogadva
♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️
üdvözlünk a theory of insanity csapatában!


Szia Keith! yuppy  
Korábban már említettem neked, hogy mennyire imádom a nevedet, de én már csak ilyen vagyok és csak azért is elmondom megint. Very Happy
Rátérve a lapodra, igazán élvezetes, kerek olvasmányt kaptunk, aminek személy szerint, én minden betűjét élveztem.  10
Nagyon jól hozod a tudatlan farkas formát, tetszik, hogy egy ilyen művész lélek is csatlakozott a mi kis csodás intézményünkhöz. Very Happy Remélem az ápolók valamelyike azért megszán téged egy darabka papírral és tollal, mert kíváncsi vagyok, mi szépet rajzolgatsz te... Razz
Nem is húzom az időt, irány foglalózni, kérlek töltsd ki a profilodat és utána irány játszani! Kellemes időtöltést nálunk!  love

♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️ ♦️
a staff nevében;; promise
Vissza az elejére Go down
Vendég


Anonymous

Vendég


Keith W. Sanders Empty
TémanyitásTárgy: Keith W. Sanders   Keith W. Sanders EmptyKedd Ápr. 21, 2015 9:28 pm

Keith W. Sanders
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

we are mad here


apró darabkák belőlem...

Én mindig is szerettem volna repülni. Szárnyakkal, vagy anélkül, de… repülni. Milyen jó lett volna már! De nem, nem adatott meg nekem ez, erről ad bizonyosságot a ferde kisujjam, és az egykor törött karom. Leugrottam egy garázstetőről tényleg nem megy-e.. na de csak 12 voltam!
Nem repülhetek, helyette viszont van más. Soka apró, de fura dolog. Először nem is vettem komolyan őket, de aztán.. Az egész életemben hordott szemüveg a kukába került, és komolyan mondom, hogy még azt is látom, hogy mit csinál a pók a sarokban. Az orrom baromi finnyás lett, le kellett szoknom a buszozásról, mert rosszul lettem mindig, azóta inkább bicajozok, taxit bérlek, bármit, de az a bűz… elképesztő. Sokáig nem értettem semmit, talán a mai napig sem, de már nem számít. Már nem. Lehet tényleg kezdem magam bolondnak érezni. Furcsa, mert simán felkapok másokat, miközben egykoron nem voltam súlyemelő, fura, mert lefutok egy maratont, és ki sem köpöm semmimet. Nagyon fura minden, tudom, hogy mondtam. De nem tudom elégszer hangoztatni. Az pedig már csak hab a tortán, hogy morgok, mint a bolhás véreb. Talán a kivert kutya jelző a rám legjobban illő szösszenet, mivel a barátaim ezek miatt a furcsaságok miatt nemigen akarnak már szóba állni velem. Hát ja.. én is megijednék magamtól, amikor egyik napról a másikra így kifordul az életem, viszont mégsem értem őket. Sosem bántottam senkit. Jó, néha ingerültebben reagáltam, de.. nem tettem semmit sem. ha a kivert kutya jelző nem takar mindent, a magányos farkas igen. Erős, de mégis üres.

Nincs sok vágyam. Csak visszakerülni a megszokott életembe, a rajzlapjaim, meg a ceruzáim fölé. Bekerülni egy unalmas munkahelyre, dagadta rajzolni a csuklóm, és élni az életem. Komolyan. Nincsenek nagy elvárásaim, nem akarok a csúcsig mászni, mert könnyen leesek. Nem én vagyok a legerősebb akaratú ember, de a leggyöngébb sem. csak kijutni innen, és nem úgy érezni magam, mint valami sárgalapos. Minimum pedig választ kapni a kérdésemre: miért? Nem kérek sokat.
Célom pedig… persze, minden művész hírnevet akar. Én is, de lassan erről lemondok, ha végleg lelakatolnak. Festettem pár falra, pár újságba, de nem elég. Még nem. Innen viszont… baromi nehéz bármit is. Szóval, célom, hogy valaki kihúzzon innen, hogy folytathassak mindent ott, ahol elkezdtem. Normális vagyok, nem hallok hangokat, nem beszélek a falhoz, csak néha morgok, és utálom, ha bűz van. De nézd, csak te jársz jól, kényelmes velem lenni. Vigyél ki innen!

Keith Warren Sanders

Keith

1995. május 6. ; Philadelphia

20

patient

egyedülálló

friss diplomás grafikus

hallgasd a történetem...

Valaki valamit kapar. Falat, padlót, a saját arcát, nem tudom, de kapar. Hangosan. Nagyon hangosan. Vagy csak nekem az? Nem tudom, hogy ember, vagy patkány, azt sem tudom, pontosan merre van, csak hallom. Kikészít ez a hely. Nem tetszik, nem kényelmes, és nem nekem találták ki. De itt kell lennem, és ez bosszant. Rettentően. Annyira, hogy most egész nap képes lennék morogni, talán még harapni is. Istenem, hagyd már abba!
Néhány hete kerültem ide. Annyit sem mondtak, hogy fapapucs, és mire kettőt pisloghattam volna, már itt voltam. Beleszédültem az egészbe, hiába próbáltam akármit is kideríteni, semmi volt az eredménye. Ordítani akartam, de nem volt erőm sem, hirtelen elhagyott. Lehet belém nyomtak valamit, lehet, hogy egyszerűen olyannyira felidegesítettem magam, hogy kikapcsolt a rendszerem. Sötétség. Aludtam pár órát, mert az mindig jó, és mikor felkeltem, azt hittem, hogy a kis tetőtéri szobámban vagyok, amiben évek óta élek. Egy apró lakáska volt, tényleg olyan apró, hogy csukott szemmel végig lehet rajta szaladni az első perctől fogva. De én szeretem, szerettem, és ott akartam lenni. Míg kómás voltam, el is hittem. Felkelek, lépek egyet, ott lesz az asztalom, a lapjaim, a munka, amit be akartam fejezni, hogy elküldjem a cégnek, amely logót akar terveztetni, és grafikusokat keres. Jól hangzó volt, fizetésügyileg is. Aztán kinyílt a szemem, ekkor már álltam, de nem fogadott az asztalom látványa, nem fogadott még a szoba, a konyha se, semmi. Idegen hely, sivár szoba, amely nem az enyém volt, mégis itt vagyok. Ekkor fogtam fel, hogy nem álmodtam, és idehoztak mégis. De miért? Akkor is kaparászott valami.
Pár nappal később már nem bírtam. Ki akartam törni. Ekkor tényleg kiütöttek, mert nem bírtak velem. Pedig megörültem, hogy az erő amely már egy ideje erősebben tombol bennem, most elég lesz. Nem aludtam, vagyis de, de nem saját magamtól álmodtam. Inkább hallucináltam. Otthon voltam, kávét főztem, majd omlettet sütöttem és ettem. Éhes voltam, erre keltem fel, és korgott a gyomrom. A massza, amit kaptam, nem ízlett. A szaga sem volt jó, de mivel kellett, megettem, de az ápolók örömére az ágy mellé pakoltam ki. Nem bírtam. Ekkor kaptam finomabbat, valami húst, és ez megmaradt bennem. De nem volt erőm ismét megpróbálni a kitörést. És nem is akartam, hogy leszíjazzanak.

Beletelt egy időbe, míg kiderült számomra, hol vagyok. Persze, ebben az is szerepet játszott, hogy még párszor kaptam a nyugtatólöketből, és azt se tudtam megmondani, mi van a lábam között. De amikor megtudtam… sokkolt. Diliház? Hát mi történt? Visszaemlékezve nem jutottam olyan pontra, amely indokolta volta. Talán a tőlem elfordult emberek tanakodtak, és juttattak ide? De nem hiszem, nincs indok, mert arra nm hallgat még a sárga-kommandó sem, hogy: hé, van egy haverunk, bitang erős, néha morog, és mindenre húzza az orrát. Nézd már meg, gyagyás-e.
De lehet mégis, nem tudom. Magamba zuhantam. Mit keresek én itt. Normális a tudatom, ezt mindenkivel közöltem, akiről azt hittem, kivihet. És tojt rá. Nem érdekelte. Nem vagyok bolond!
Kaparászás. Majdnem minden napos. Párszor a falba rúgtam, és abbamaradt. Lehet, hogy az egész a fejemben létezik csak? Lehet, hogy tényleg az agyamra ment valami? Pedig nincsenek őrült gondolataim, csupán olyanok, hogy ki akarok jutni, rajzolni akarok, és sok-sok vázlat. Talán kérek egy füzetet és egy tollat, hogy ezeket ki tudjam magamból adni, mert ha felgyűlik, megfájdul a fejem. A kaparástól is. Mindentől. Ettől a helytől.
Megrémiszt. Fura dolgokat mondanak nekem, és fura dolgokat állítanak. Hallottam valami farkast, meg erőt, meg egyéb szakkifejezéseket. Farkas, én? Nem vagyok vérfarkas, nem hiszek ezekben a mesékben, távol áll tőlem a telihold. Mi ez az egész? Miért dugdosnak belém tűket, és mit akarnak eltüntetni. Könyörgöm, valaki mondja már meg? Beleőrülök! Vagy ez a cél? Vagy ez az állapotom. Nem tudom már eldönteni, hogy tényleg ép-e az elmém, vagy nem, és csak azt képzelem.
Ismét kapar.
Ó, hagyd már abba!

Vissza az elejére Go down
 

Keith W. Sanders

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Samuel Sanders

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Törölt karakterlapok-