KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

now that we are older
i remember youth

 

Megosztás
 

 James McAllastair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Caitlyn Montgomery


Caitlyn Montgomery

resister

▲▼ Születési idő :

1995. May. 12.

▲▼ Kor :

29

▲▼ Párkapcsolat :

solo ride until i die ┊┊

▲▼ Tartózkodási hely :

away from walsh ┊┊

▲▼ Hobbi :

hiding ┊┊


James McAllastair Empty
TémanyitásTárgy: Re: James McAllastair   James McAllastair EmptyHétf. Ápr. 13, 2015 6:10 pm

Elfogadva!
üdvözlünk ebben az új és őrült világban!
James! 10
Először is, a pb-édet szeretném dicsérni, mivel eleinte biztos voltam benne, hogy csak ezek a tucatféle pb-ék jelennek meg majd itt először, de nem, nem lett igazam. Azt hiszem te is bebizonyítottad most, hogy egy jó karakter lényege nem az az avataralany, amely mindenhol "jónak" számít. Smile
Azt hiszem a képességed az egyik legátokvertébb, hiszen sosem tudhatod ki lehet igaz, és ki nem. Az pedig pluszban idegesítő, hogy nem hallod őket, csak látod, így le a kalappal James előtt, amiért még nem őrült meg. vigyor Meg persze azért is, hogy nagyon sokáig titkoltad ezt a kis képességed. Very Happy
A fogalmazásod már a pm-ben is megdicsértem, de engedd meg, hogy kiemeljem itt is, hogy milyen jól bánsz a szavakkal. Én például kifejezetten gyűlölöm, amikor nem rakják össze összetett mondattá a mondatot, hanem rövidre szedik, de nálad valahogy csak jobban fokozta az izgalmat, és nagyon élveztem. Nagyon sajnáltam, hogy hamar kipusztítottam, de a szavak csak úgy olvastatták magukat! nyomi
Nagyon titokzatos lettél, és egy kis művésszel gyarapodtunk, ennek nagyon örülök. 10 Az átvitt értelmek meg nagyon jók, kár, hogy nem esett le először, csak másodszor - a segítségeddel vigyor -. De mentségemre szóljon, sejtettem, hogy valami ilyesmiről volt szó! Very Happy
Na jó, már agyonajnározlak, így inkább befogom, és utadra engedlek. Légy rossz, vagy jó a játéktéren, de először foglald le az arcod! Én pedig az egyik karakteremmel majd elrabollak játszani. vigyor
Vissza az elejére Go down
Vendég


Anonymous

Vendég


James McAllastair Empty
TémanyitásTárgy: James McAllastair   James McAllastair EmptyVas. Ápr. 12, 2015 8:48 pm

James McAllastair
"Egy valódi férfi képes úgy szeretni, hogy miközben a kapcsolatotok szorosabbá válik, te egyre szabadabbnak érzed magad."

Becenév nincs

25

betegek
1989.09.02.

Los Angeles

Hideto Takarai
Helyem a világban - Ki az ott? - kérdeztem. A férfi megfordult, és azt mondta; "Nincs ott senki." Felesleges lett volna megkérdeznem, biztos így van-e. Tudtam, mindig is tudtam, látok dolgokat. Olykor ijesztő dolgokat. Embereket, akik nincsenek is ott. Szellemek. Nem hallom őket. Nem beszélek velük. Csupán... ott vannak. A képességem sokszor hozott kellemetlen helyzetbe. Gyanúba kevert, és gondolom senkinek sem kell bemutatnom a társadalom fekete oldalát. Emiatt kissé visszahúzódón közelítek a többi ember felé. Sosem tudom biztosan ki van ott és ki az akit csak én láthatok. Néha még abban is kételkedem, hogy a valódi ember ott van-e. Viszont, zárkózottságom nem okozott problémát a művelődésemben. Nyitottan fordultam a rajzolás, zenélés és más dolgok irányába. Általuk megtanultam kifejezni önmagamat. Felfedeztem a világot, és megismertem az eddig elrejtett részeket. Ennek köszönhetően váltam pontossá. Sosem kések, és amit ígérek azt be is tartom. A részletekre is figyelek. Kreativitásom és ügyességem pedig hasznomra van az élet minden pontján. Mindezek ellenére kevésbé tűnhetek színes alkatnak a sok fekete ruhadarab, holló színű haj és szén rajzaim után. A dallamok lehetnek melankolikusak, nem számít. Az embernek a külcsín helyett, a belsővel kellene foglalkoznia. Azzal a kedves és humoros emberrel, aki mindezen vonások mögött rejtőzik. Vajon, meglátja valaki?
James

19
3 év

Multi nincs
hallgasd a történetem... Sietek. Hosszúra nyújtott léptekkel szaladok végig az utcán. Elsuhanok az emberek mellett. Kikerülöm őket. Kezem, néha megemelve elkerülök pár alacsonyabb fejet, míg máskor mellkasomhoz húzva segít engem a futásban. Ugrás ide, majd vissza. Átlépve egy üresen hagyott csatornafedelet. Rám dudálnak, mihelyt átszaladok a piroson. Tovább sprintelek, már lihegek. Nem állhatok meg. Mielőbb oda kell érnem. A kétségbeesésem üldöz. Nem érhet utol saját rémségem. Átszaladnék a Los Angeles-i úttesten is, de ekkor elém hajt egy autós. Nem tudok megállni. Egymásnak ütközünk, én pedig legurulok a motorháztetőn. A fájdalommal nincs időm törődni. Megnyaltam a betont, de semmi komolyabb. Nem lehet komolyabb! Ellököm magam az úttesttől és felkelve újult erővel megyek tovább. Dudálnak, kiabálnak, bámészkodnak... lényegtelen. Jól vagyok. Jól leszek! Tovább megyek. Átvágok egy sikátoron, majd befordulok egy utcasarkon. Az emeleteshez érve megrántom az ajtó kilincsét. Épp időben kapom el, miután kijött rajta egy szomszéd. A lépcsőn megyek. Amilyen gyorsan csak tudom, szedem a fokokat. Kanyart, kanyar követ. Emeletet emelet. Első, második... ötödik. Lendületem, minden fáradtságom és fájó porcikám ellenére, nem hagy alább. Üldöző rémségem a nyakamban liheg. Nekiszaladva a bejárati ajtónak betöröm azt. A látvány el sem jut a tudatomig. Ahogy az ajtóval szemben lévő lépcső előtt férfi alakja sem. Rögtön kitérek jobbra és akkor... a szörnyeteg megragadja a torkomat. Belefúrja karját a mellkasomba és kitépi a szívemet. Térdre zuhanok. Arcomon az elkeseredettség, a fájdalom és a frissen előtörő könnyek ülnek ki. Ajkaimon néhány "ne" elhangzik, majd felszólal a könyörgés. Az értetlenség és az okok ismerete egyszerre száll meg. Kérdéseim elborítják agyam és homályosságában nem veszem észre, tudtam. Egyszer, ez a nap is el fog jönni. Két megtermett férfi lépett fölém. Meg-meg ránduló testemhez. Idegektől feszült lényemhez. Felkaromat megragadva emeltek feljebb és húztak magukkal. Görnyedt lábaim lassan kiegyenesedtek, én pedig barna szemeimet le sem vettem a holttestről. Némán tűrtem a kilakoltatást, és nem is ellenkeztem a Walsh elmegyógyintézet bejáratáig. A járműből kitaszigáltak. Hiába volt minden apróbb ellenkezésem. Feleszmélnem már túl késő volt. Elkeseredettségem, reményvesztett lényem úrrá lett rajtam. Megadva magam a sötét valóságnak, könnyedén bevittek... az Intézetbe.
Vissza az elejére Go down
 

James McAllastair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» James Vine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Inaktív karakterlapok-